Made in Italy

Artisan 6 jasny żyrandol ze szkła weneckiego Made in Italy - Agustina

  • Made in Italy
  • Kod: AGUSTINA2
zł 29221,69 zł 32468,56 -10%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 107
Głębokość (cm) 107
Wzrost (cm) 164

Żyrandol z 6 lampkami z wędzonego szkła weneckiego i 24-karatowego złota, ręcznie robiony we Włoszech.

Wyrafinowany 6- punktowy żyrandol wykonany ręcznie we Włoszech w Wenecji z przydymionego szkła z wstawkami z 24-karatowego złota nakładanymi na gorąco podczas obróbki i detalami z błyszczącego złotego metalu . Otulający i wciągający design charakteryzujący się dynamicznymi liniami, które rozciągają się w pionową sylwetkę, ożywiając ideę mebla, jednocześnie klasyczny i nowoczesny, który przenosi światło w różnych kierunkach poprzez szczególny kształt zakrzywionych ramion, oświetlając otoczenie wspaniały efekt scenograficzny . Podkreśleniem wartości i wartości tego żyrandola są złote wstawki, które tworzą niespotykaną grę kontrastów, dającą życie subtelnym odniesieniom do tradycji estetycznej przeszłości .

Z użycia wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży, którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej, które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szkła, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem nowoczesności, aby projektować się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem i tradycją, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki, które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówka (brak w zestawie) : 6 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro