Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Artisan 6-lekki żyrandol z wędzonego szkła weneckiego Made in Italy - Agustina

Kod: AGUSTINA
zł 15.119,62 zł 22.238,23 -32%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Szkło i metal
Dostawa
5/6 tygodni roboczych
Długość (cm)
dziewięćdziesiąt dwa
Głębokość (cm)
dziewięćdziesiąt dwa
Wzrost (cm)
140
Viadurini Lighting

Ręcznie robiony żyrandol z wędzonego szkła weneckiego i metalu, Made in Italy.

Wyrafinowany i elegancki 6-punktowy żyrandol z ręcznie robionego szkła weneckiego, wykończenie przydymione z detalami z polerowanego chromowanego metalu , wyprodukowany we Włoszech w Wenecji. Projekt złożony z krętych i dynamicznych linii, które rozwijają się w szczególnie otaczającą pionową sylwetkę, dzięki czemu można scharakteryzować współczesne środowiska lub klasyczne przestrzenie. Poprzez reinterpretację klasyki powstaje żyrandol, który staje się bohaterem każdego otoczenia, przywołując intymną i przyjazną atmosferę dla klasycznego oświetlenia.

Produkcja w 100% Made in Italy, która ma swoje korzenie w autentycznej tradycji Wenecji , miasta o bogatej dziesięcioletniej historii i źródło inspiracji dla obróbki szkła . Każdy element, doskonale obrobiony przez wykwalifikowanych rzemieślników, ekspertów w branży , opowiada o starożytnych technikach przekazywanych przez lata, które przyniosły prawdziwą esencję szkła do dnia dzisiejszego, opowiadając poprzez światło jego wartości doświadczenia , autentyczności i skłonności do piękna . Impuls do oferowania rozwiązań umeblowania, które szanują tradycję łączy się z pragnieniem stworzenia czegoś innowacyjnego, aby zaoferować klasyczne akcesoria wraz z najnowocześniejszymi technologiami, aby wyposażyć pokoje w stylu, przywołując przeszłość. To, co się narodziło, to propozycja wyposażenia, która wydaje się być wykuta przez światło, zaprojektowana tak, aby udekorować współczesne otoczenie z całą klasą i elegancją, z jaką oświetlała duże sale starożytnych budynków .

Żarówka (brak w zestawie) : 6 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty