Komoda/szafka barowa z 2 drzwiami i wieszakiem na okulary oraz 2 kryształowymi półkami - Leila

  • Eco Design
  • Kod: LEILA
zł 17.610,57
: zł 17.610,57
Dostawa 10/15 dni roboczych
material podstawa Drewno i metal
Materiał struktury Drewno warstwowe i lite
Długość (cm) 100
Głębokość (cm) 46
Wzrost (cm) 183

Komoda/szafka barowa z litego drewna warstwowego z 2 drzwiami

Szafka barowa/kredens wykonana z drewna warstwowego lakierowanego na kolor oksydowany i ręcznie wykonanego litego naturalnego drewna dębowego , drewniana podstawa z metalowymi nóżkami w kolorze grafitowym. Dwoje drzwi z uchwytami zamyka wieszaki na szklanki i 2 kryształowe półki , które gwarantują dużą pojemność. Artykuł dostosowuje się do każdej potrzeby użytkowania pozwalając na uporządkowanie i lepszą organizację przestrzeni i przedmiotów jako całości lub poprzez ustawienie ich na wierzchu.
Ten produkt codziennego użytku staje się nieodzownym uzupełnieniem wyposażenia każdego salonu, zmieniając go w dyskretnego świadka przeżyć pełnych emocji.

Drewno warstwowe to a   materiał z minimalny wpływ na środowisko, niska przewodność, ogranicza skraplanie, a izolacyjność termiczna ułatwia oszczędzanie energii. Jest to lekki materiał, ale o dużej wytrzymałości i wysokiej stabilności.
Naturalne drewno lite dębowe to drewno trwałe, odporne na szkodniki, solidne, dobrze znoszące wilgoć. Ale jest to również drewno, które dobrze znosi zarysowania, uderzenia i krzywizny. Dlatego najbardziej cenione są ręcznie robione meble z litego dębu.

Wymiary:
  • Wzrost: 183 cm
  • Długość: 100 cm
  • Głębokość: 46 cm
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter