Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Barokowe lustro ścienne ze szkła Murano Made in Italy - Simonello

Kod: SIMONELLO
zł 18.539,79 zł 25.029,62 -26%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Szkło Murano
Rozmiar
80x100cm
Dostawa
30/40 dni roboczych
Viadurini Living

Weneckie barokowe lustro ścienne ze szkła Murano produkowane ręcznie we Włoszech.

Lustro jest wszechstronnym i poprzecznym meblem, który można umieścić w różnych pokojach w domu, od salonu, sypialni , łazienki , po wejście . Oprócz tego, że jest praktyczny, pełni ważną funkcję dekoracyjną i, jeśli jest właściwie wybrany, pomaga podkreślić każdy rodzaj mebli.

Lustro ścienne w kształcie Simonello jest wykonane całkowicie ręcznie przez włoskich rzemieślników ze szkła Murano . Można to uznać za prawdziwe dzieło sztuki, wyraz umiejętności rzemieślników w przetwarzaniu tego materiału. Linie są klasyczne i barokowe, bogate w luksusowe detale.

Ten artykuł może być wykorzystany do stworzenia klasycznych środowisk, ale można go również wstawić w bardziej minimalne i nowoczesne konteksty, aby odtworzyć meble oparte na kontrastach.

Jakość i design tego produktu są gwarantowane przez cenne kunsztowanie materiałów wykonane według starożytnych technik przekazywanych od przodków do dnia dzisiejszego. Włoska obróbka szkła Murano , znana na całym świecie duma, umożliwia produkcję różnego rodzaju akcesoriów meblowych, które można uznać za prawdziwe dzieła sztuki. Są to luksusowe , eleganckie i wyrafinowane przedmioty, które pozwalają ozdobić swój dom prawdziwym kunsztem Made in Italy.

Uwaga: Ponieważ jest to artykuł wykonany ręcznie we Włoszech, można poprosić o utworzenie niestandardowych projektów. Aby uzyskać informacje i / lub oferty, skontaktuj się z nami za pomocą formularza „Poproś o informacje” .

Przypominamy również, że ponieważ jest to produkt wykonany ręcznie, żaden produkt nie będzie idealnie identyczny z innym.

Każda pozycja jest podpisana i towarzyszy jej certyfikat, który poświadcza i gwarantuje pochodzenie Made in Italy.

Ostatnio oglądane produkty