Made in Italy

Bateria umywalkowa ścienna zasilana na baterie Unomix DMP

  • Made in Italy
  • Kod: UNOMIX-BT
zł 2.149,43 zł 3.115,98 -31%
Dostawa 15 dni roboczych*czas dostawy może wzrosnąć w momencie kiedy produkt nie jest dostępny w magazynie
Unomix Dmp elektroniczny kran naścienny zasilany bateryjnie
Unomix to prawdziwa perełka technologii, nowa koncepcja baterii naściennej, prostej w obsłudze, niezawodnej w działaniu i minimalnej formie. Bateria, która zaskakuje swoją linią, a jednocześnie solidna i wyrafinowana.
Istotność Unomixu przekłada się na poczucie lekkości, wyrafinowania, prostoty, która dodaje wartości do kontekstu, stając się integralną częścią mebla.
Jeden za wszystkich, elektroniczny kran passepartout. W rzeczywistości, za pomocą kilku prostych operacji, stara bateria ścienna z przyciskiem może następnie ustąpić miejsca nowemu, technologicznemu Unomixowi. Zawiera wszystko to, co najlepsze w badaniach DMP: łatwość użytkowania, ochronę higieny, ochronę środowiska, oszczędność energii, dla racjonalnego i inteligentnego wykorzystania zasobów wodnych.
Dzięki nowoczesnemu i esencjonalnemu dotykowi, Unomix łączy detale projektowe z wysokim stopniem zaawansowania technologii, co przejawia się w dużej prostocie jego użytkowania.
Unomix to chromowana, elektroniczna bateria ścienna, odpowiednia do każdego rodzaju użytku publicznego: społeczności i przemysłu. Charakteryzuje się chromowanym mosiężnym korpusem zbudowanym zgodnie ze specyficznymi kryteriami wandalizmu, wraz z czujnikami fotokomórek DMP wykonanymi z materiału odpornego na zarysowania i kamień.
Unomix jest wyposażony w wbudowany mikser i jest zasilany 2 bateriami alkalicznymi 1,5 V (AA) o długiej żywotności.
Unomix jest w całości wyprodukowany we Włoszech i ma różne zalety: Gwarantuje wysoki poziom higieny i dobrego samopoczucia, jest łatwy w użyciu i instalacji, ponadto jego działanie jest określane przez fotokomórkę, co gwarantuje oszczędność wody do 80%.
Unomix to wyjątkowy i wyrafinowany design, charakteryzujący się prostymi i delikatnymi liniami, dzięki czemu nadaje się do wszystkich rodzajów mebli.
Ta elektroniczna bateria ścienna jest dostępna w dwóch różnych rozmiarach.
Skorzystaj z technologii, wzornictwa i jakości w preferowanym przez siebie środowisku i wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada!

Cechy:
- Wbudowany mikser
- Zasilanie: 2 x 1,5V baterie alkaliczne (AA)
- 2 wejścia po 1/2 G.
- Instalacja na korytarzu serwisowym
- Fotokomórki DMP, wykonane z materiału odpornego na zarysowania i kamień,
- W pełni pokryty żywicą obwód elektroniczny ze zintegrowaną wodoszczelną uszczelką
- Korpus z chromowanego mosiądzu, zbudowany zgodnie z określonymi kryteriami antywandalowymi
- Microchip zaprogramowany do doskonałej kontroli funkcji za pomocą oprogramowania DMP
- Zoptymalizowane funkcje dla długiej autonomii baterii alkalicznych
- Autonomia baterii: 4 lata przy średnio 200 aktywacjach dziennie
- Ostrzeżenie o niskim stanie baterii: dioda LED na czujnikach emituje podwójny błysk co 6 sekund i wskazuje, że baterie nadal mają około 3 miesiące autonomii.
- Łatwe do wymiany i dostępne baterie. Używa się bardzo popularnych baterii AA, dostępnych wszędzie. Łatwa dostępność, maksymalny czas trwania.
- W pełni wodoszczelna komora baterii
- Wyposażony w wyłącznik czasowy zapobiegający zalaniu i zużyciu wody, który automatycznie zatrzymuje odpływ wody po ciągłym użytkowaniu przez 90 sekund
- Montaż ścienny o grubości od 1 do 45 mm z wewnętrznym korytarzem serwisowym dla modeli UnoMix z mieszaczem. Modele UnoMix są wyposażone we wbudowany mikser, co jest plusem dla klubów i społeczności, które wymagają przede wszystkim komfortu.

WAŻNY:
Modele UnoMix obu rozmiarów mogą być instalowane tylko wtedy, gdy system ma określony obszar techniczny lub wewnętrzny korytarz serwisowy. Ostrożnie postępuj zgodnie ze wskazówkami na rysunku.
Zaleca się pozostawienie strefy technicznej o minimalnej szerokości 50 cm, aby umożliwić wszelkie czynności konserwacyjne i minimum 27 cm od dna zlewu.

Dane techniczne:
- Baterie alkaliczne AA 1,5 V
- Układ elektroniczny 3 V, zbudowany zgodnie z normą CEI EN 55014-1 / -2 (EMC)
- Elektrozawór 2 V
- Stopień ochrony części elektrycznych: IP65
- Zakres działania czujników regulowany od 8 do 35 cm
- Kurki odcinające z zaworami zwrotnymi
- Obsługiwane ciśnienie wody: od 0,4 do 10 bar
- Przyłącza wodne: 1/2 G

Zawartość Paczki:
- Bateria elektroniczna Uno
- Szybkozłącze węże elastyczne DMP
- Oryginalne kurki odcinające DMP
- Zestaw mocujący
- Instrukcja obsługi
- Pojemnik na baterie z kompletem 2 baterii alkalicznych

Produkty te posiadają cechy wysokiej jakości:
100% włoski projekt
100% włoska technologia
100% własny projekt
100% przetestowane produkty
100% nietoksyczne materiały
Produkty certyfikowane w 100% CE i HACCP
100% wyprodukowane we Włoszech


DMP Electronics to firma, która dba o ochronę zasobów wodnych , w tym celu wszystkie jej projekty są projektowane i rozwijane ze specyficzną funkcją ochrony dziedzictwa ekologicznego i ochrony zdrowia naszej planety. Dlatego pomyśleli o nowym systemie, który mógłby znacząco przyczynić się do oszczędności zużycia wody, prawdziwego źródła życia i coraz mniej dostępnego dobra na świecie. DMP Electronics pragnie móc oferować na rynku nieskończone rozwiązania w zakresie oszczędzania wody poprzez bezpieczne, wydajne, niezawodne produkty, wykonane z pasją, kompetencjami i pracą zespołową.
Dlatego DMP Electronics oferuje rozwiązania dla betonu, natychmiastowe i bardzo stałe oszczędności wody : do 80% mniej niż zwykłe baterie ręczne z pokrętłami.
Cały łańcuch dostaw produktów DMP Electronics, od projektu po prototypy, od konstrukcji po testy, jest w całości opracowywany w firmie we Włoszech, co jest synonimem wysokiej niezawodności.
Firma DMP Electronics wystawia na wszystkie swoje produkty Deklaracje Zgodności CE, HACCP, DM 174/04 oraz ACS (normy dla sektora spożywczego), o które można się ubiegać. Ponadto DMP Electronics wdrożyło System Jakości i od 1999 roku posiada certyfikat UNI EN ISO 9001.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT