Made in Italy

Bateria umywalkowa z stałym kranem Billotap DMP

  • Made in Italy
  • Kod: BILLOTAP-308
zł 2.019,29
Rozmiar Wysokość 211 mm x 115 mm Barrel
Dostawa 15 dni roboczych*czas dostawy może wzrosnąć w momencie kiedy produkt nie jest dostępny w magazynie
Elektroniczny kran Dmp ze stałą wylewką i transformatorem Billotap
Billotap to prawdziwy klejnot technologiczny, nowa koncepcja baterii elektronicznej z długą wylewką, prosta w obsłudze, niezawodna w działaniu i minimalistyczna w formie.
Stała wylewka, która zaskakuje solidną i wyrafinowaną linią.
Istotność Billotapa przekłada się na poczucie lekkości, wyrafinowania, prostoty, która dodaje wartości do kontekstu, stając się integralną częścią mebla.
Dzięki nowoczesnemu i esencjonalnemu dotykowi, Billotap łączy detale projektowe z wysokim stopniem zaawansowanej technologii, co przejawia się w dużej prostocie użytkowania.
Billotap to chromowana bateria elektroniczna o stałej wylewce, odpowiednia do wszelkiego rodzaju zastosowań publicznych: wspólnot, obiektów noclegowych, sklepów. Jego obecność jest dyskretna, aktualna, a jednocześnie znana i rozpoznawalna, z zakrzywioną i wydłużoną beczką, która towarzyszy dobrze wyregulowanemu przepływowi wody.
Charakteryzuje się chromowanym mosiężnym korpusem zbudowanym zgodnie ze specyficznymi kryteriami wandalizmu, wraz z czujnikami fotokomórek DMP wykonanymi z materiału odpornego na zarysowania i kamień. Ponadto Billotap jest wyposażony w przetestowany SYSTEM PODCZERWIENI DMP : gładkie czujniki na zewnątrz, bardzo łatwe do czyszczenia; cała zaawansowana technologia DMP Electronics w środku.
Billotap jest w komplecie z baterią podzlewozmywakową, a szczególną cechą tego elektronicznego kranu jest możliwość zablokowania pokrętła miksera po regulacji temperatury.
Odgałęźnik zasilany jest z transformatora bezpieczeństwa 230Vac - 14Vac.
Billotap jest w całości wyprodukowany we Włoszech i ma różne zalety: Gwarantuje wysoki poziom higieny i dobrego samopoczucia, jest łatwy w użyciu, ponadto jego aktywacja jest determinowana przez fotokomórkę, co gwarantuje oszczędność wody do 80%.
Billotap ma unikalny i dopracowany design, charakteryzujący się prostymi i delikatnymi liniami, dzięki czemu nadaje się do wszystkich rodzajów mebli.
Przynieś sobie odrobinę technologii, designu i jakości w wybranym przez siebie środowisku!

Aby otrzymać Billotap z lufą o długości 160 mm lub 185 mm, idealny dla lekarzy i chirurgów, którzy potrzebują maksymalnej higieny rąk i ramion, poproś o wycenę pod adresem: clienti@viadurini.it

Cechy:
- Stała lufa w kolorze chromu
- Zasilanie: transformator 14Vac
- Bateria podzlewozmywakowa. Po ustawieniu temperatury pokrętło miksera można zablokować.
- Fotokomórki DMP, wykonane z materiału odpornego na zarysowania i kamień. Billotap wyposażony jest w przetestowany SYSTEM PODCZERWIENI DMP: gładkie czujniki na zewnątrz, bardzo łatwe do czyszczenia; cała zaawansowana technologia DMP Electronics w środku.
- W pełni pokryty żywicą obwód elektroniczny ze zintegrowaną wodoszczelną uszczelką
- Korpus z chromowanego mosiądzu zbudowany zgodnie z określonymi kryteriami antywandalowymi
- Zestaw mocujący ze stali nierdzewnej
- Microchip zaprogramowany do doskonałej kontroli funkcji za pomocą oprogramowania DMP
- Funkcja zapobiegająca zalaniu i zużyciu: urządzenie DMP Shut-off timer blokuje odpływ wody po ciągłym użytkowaniu przez 90 sekund
- Zoptymalizowane zużycie wody dzięki ogranicznikowi 6 l/min
- Zawór elektromagnetyczny z potrójnym filtrem przeciw zanieczyszczeniam ze stali nierdzewnej
- Kurki odcinające wyposażone w filtry przeciw zanieczyszczeniom ze stali nierdzewnej o oczkach 0,2 mm

Dane techniczne:
- Transformator bezpieczeństwa 230Vac - 14Vac, zatwierdzony przez IMQ i wyprodukowany zgodnie z normą CEI EN 61558-1 / -2-6
- obwód elektroniczny 12 V
- Elektrozawór 12 V
- Stopień ochrony części elektrycznych: IP65
- Zakres działania czujników regulowany od 10 do 30 cm
- Kurki odcinające z zaworami zwrotnymi
- Obsługiwane ciśnienie wody: od 0,4 do 10 bar
- Przyłącza wodne: 1/2 G

Zawartość Paczki:
- Elektroniczny kran Billo
- Szybkozłącze węże elastyczne DMP
- Oryginalne kurki odcinające DMP
- Zestaw mocujący
- Instrukcja obsługi
- Transformator bezpieczeństwa DMP

Produkty te posiadają cechy wysokiej jakości:
100% włoski projekt
100% włoska technologia
100% własny projekt
100% przetestowane produkty
100% nietoksyczne materiały
Produkty certyfikowane w 100% CE i HACCP
100% wyprodukowane we Włoszech


DMP Electronics to firma, która dba o ochronę zasobów wodnych , w tym celu wszystkie jej projekty są projektowane i rozwijane ze specyficzną funkcją ochrony dziedzictwa ekologicznego i ochrony zdrowia naszej planety. Dlatego pomyśleli o nowym systemie, który mógłby znacząco przyczynić się do oszczędności zużycia wody, prawdziwego źródła życia i coraz mniej dostępnego dobra na świecie. DMP Electronics pragnie móc oferować na rynku nieskończone rozwiązania w zakresie oszczędzania wody poprzez bezpieczne, wydajne, niezawodne produkty, wykonane z pasją, kompetencjami i pracą zespołową.
Dlatego DMP Electronics oferuje rozwiązania dla betonu, natychmiastowe i bardzo stałe oszczędności wody : do 80% mniej niż zwykłe baterie ręczne z pokrętłami.
Cały łańcuch dostaw produktów DMP Electronics, od projektu po prototypy, od konstrukcji po testy, jest w całości opracowywany w firmie we Włoszech, co jest synonimem wysokiej niezawodności.
Firma DMP Electronics wystawia na wszystkie swoje produkty Deklaracje Zgodności CE, HACCP, DM 174/04 oraz ACS (normy dla sektora spożywczego), o które można się ubiegać. Ponadto DMP Electronics wdrożyło System Jakości i od 1999 roku posiada certyfikat UNI EN ISO 9001.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT