Made in Italy

Biała lekka lniana zasłona z koronką o eleganckim designie Made in Italy - Geogeo

  • Made in Italy
  • Kod: GEOGEO2
zł 1.289,95
Materiał 100% len
Kolor biały
Dostawa Dostępne 7 dni roboczych / 4 tygodnie na produkcję;
Długość (cm) 130
Wzrost (cm) 300

Biała lekka lniana zasłona na drążek z koronką i guzikami z masy perłowej, jakość ręcznie robiona we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej białej lekkiej lnianej zasłonie z poziomą koronką u góry pod sznurowaniem wykonanym z guzików Agoya z masy perłowej.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby sprostać rosnącemu w dzisiejszych czasach pragnieniu życia w każdym miejscu z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który ma na celu esencję piękna, rodzi się autentyczny i ręcznie robiony produkt najwyższej jakości z wybranych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna . Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe .

Środki:
  • 130 x 300 cm
Kompozycja:
  • 1 ° tkanina: 100% len
  • Koronka: 100% poliester
  • Haft: 70% bawełna i 30% poliester
Wykończenia:
  • upuść koronkę
  • koronka synergiczna

Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter