Biała wanna wolnostojąca Nicole 1775x805 mm z akrylu

  • Kod: NICOLE
zł 16.257,08
Rozmiar 1775 x 805 mm
Dostawa 7 dni roboczych

Minimalistyczna wanna wolnostojąca z białego akrylu.

Wymiary 1775x805 mm
Krany wyłączone .
Akcesoria w zestawie

• Wydech zbyt / pełny (wstępnie zmontowany)
• Wewnętrzne nóżki o regulowanej wysokości

Co może być lepszego niż powrót do domu po ciężkim dniu w pracy i cieszenie się przyjemną, odmładzającą ciepłą kąpielą? Aby dać Ci to uczucie , firma Viadurini wybrała dla Ciebie interesującą gamę wanien wolnostojących (samonośnych), funkcjonalnych i designerskich. W meblach łazienkowych zazwyczaj jesteśmy skłonni preferować praktyczność, często kosztem estetyki, ale niekoniecznie jedno wyklucza drugie.

Wanna wolnostojąca to szczególny rodzaj wanny, który coraz częściej zastępuje wannę z hydromasażem. Jest samonośny, tzn. stoi pionowo i nie wymaga montażu w zagłębieniu . Dzięki swojej uniwersalności jest często wybierany do niekonwencjonalnych mebli, dlatego ustawiany obok kominka, w sypialni, na środku pokoju...

Wanny wolnostojące wykonane są z dwuwarstwowego akrylu: akryl jest produktem szeroko stosowanym w produkcji wanien, który w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat rozprzestrzenił się na rynku. W rzeczywistości liczne testy wykazały jego wysoką odporność chemiczną i fizyczną. Jego powierzchnia, odporna , nieporowata i łatwa do czyszczenia , stanowi również nieprzenikalną barierę dla zarazków i bakterii . Opracowana od niedawna technologia dwuwarstwowego akrylu umożliwia uzyskanie zbiornika o wyjątkowej stabilności i wykonanie samonośnych form, które w przeszłości mogły być wykonane tylko z żeliwa.

Dlaczego więc wybrać wannę akrylową, w porównaniu do klasycznej wanny żeliwnej na nóżkach?
  • Wanna akrylowa waży mniej niż 173 niż wanna żeliwna, co ułatwia instalację i transport
  • Duża grubość wewnętrznej powierzchni zbiornika akrylowego znacznie dłużej zatrzymuje ciepło wody
  • Dwuwarstwowa powierzchnia akrylowa nie żółknie i zawsze zachowuje swój blask w niezmienionej formie
Ponadto wszystkie zbiorniki zostały poddane rygorystycznym testom na temperaturę, wagę i szczelność spoin pomiędzy okładziną wewnętrzną i zewnętrzną.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter