Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Biała wanna wolnostojąca Nicole 1775x805 mm z akrylu

Kod: NICOLE
zł 16.067,72
z VAT
- +
Rozmiar
1775 x 805 mm
Dostawa
7 dni roboczych
Viadurini Bathroom
Wolnostojąca wanna Alexandra firmy BBA , minimalistyczna i współczesna stylistyka.
Wymiary 1775 x 805 mm
Tapsy wyłączone .
Akcesoria w zestawie

• Too / Pełny układ wydechowy (wstępnie zmontowany)
• Wewnętrzne nóżki z regulacją wysokości

Co może być lepszego niż powrót do domu po ciężkim dniu w pracy i cieszenie się orzeźwiającą gorącą kąpielą?
Aby dać ci to uczucie, Viadurini wybrał dla Ciebie interesującą gamę wolnostojących (samonośnych), funkcjonalnych i designerskich wanien.
W meblach łazienkowych zwykle preferujemy praktyczność, często ze szkodą dla estetyki, ale niekoniecznie jedno wyklucza drugie.
BBA , skonsolidowana firma z sektora hydraulicznego i sanitarnego, specjalizuje się w produkcji wyłącznie wolnostojących zbiorników wykonanych z najlepszych mieszanek akrylowych do codziennego użytku i oferuje wysokiej jakości rozwiązania o tradycyjnym, art deco i nowoczesnym designie.

Wolnostojąca wanna to szczególny rodzaj wanny, która coraz częściej zastępuje wannę z hydromasażem. Jest samonośny lub samodzielny i nie wymaga montażu podtynkowego . Dzięki swojej wszechstronności jest często wybierany do niekonwencjonalnych mebli, umieszczonych obok kominka, w sypialni, pośrodku pokoju ...

Wolnostojące wanny BBA wykonane są z dwuwarstwowego akrylu: akryl to produkt szeroko stosowany w produkcji wanien i jest szeroko dostępny na rynku w ciągu ostatnich kilku dekad. W rzeczywistości liczne testy wykazały wysoką odporność chemiczną i fizyczną. Jego powierzchnia, odporna , nieporowata i łatwa w czyszczeniu , jest także nieprzenikalną barierą dla zarazków i bakterii . Technologia dwuwarstwowego akrylu, który dopiero niedawno się rozwinął, umożliwia uzyskanie zbiornika o wyjątkowej stabilności i produkcji samonośnych kształtów, które w przeszłości mogły być wykonane tylko z żeliwa.

Dlaczego więc wybrać wannę akrylową, w porównaniu do klasycznej wanny żeliwnej z nóżkami?
  • Akrylowy zbiornik waży mniej niż 173 żeliwnego zbiornika, co ułatwia instalację i transport
  • Duża grubość wewnętrznej powierzchni akrylowego zbiornika znacznie dłużej zatrzymuje ciepło wody
  • Dwuwarstwowa powierzchnia akrylowa nie żółknie i zawsze zachowuje swój blask
Ponadto wszystkie zbiorniki BBA przeszły rygorystyczne testy dotyczące temperatury, masy i uszczelnienia spoin między wewnętrzną i zewnętrzną okładziną.
Z tego powodu BBA może zaoferować 5-letnią gwarancję na wady produkcyjne.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty