Bieżnik o nowoczesnym designie we wzór PVC i poliestru - Belita

  • Kod: BELITA2
zł 520,55 zł 650,71 -20%
Materiał PVC i poliester
Dostawa 7/10 dni roboczych

Prostokątny bieżnik na stół wykonany z wzorzystego PVC i poliestru.

Biegacz reprezentuje podstawowy element w twoim miejscu, który dodaje wyrafinowania Twojemu stołowi. Zwykle jest używany, aby nadać inny wygląd obrusowi, ale można go również używać samodzielnie, aby szybko i łatwo zarządzać nim bez poświęcania elegancji i piękna, a nawet jako centralny element umieszczony równolegle do długości stołu.

Ten bieżnik jest wykonany z PVC (87%) i poliestru (13%) i odznacza się doskonałą odpornością na zużycie w czasie oraz nieprzepuszczalnością na plamy, ponieważ nie ma włókien, które mogą wchłaniać płyny lub inne, takie jak klasyczne obrusy z tkaniny. Jego główną cechą jest z pewnością specyfika nadruku, która sprawia, że produkt jest wyjątkowy i idealnie nadaje się do odnawiania i wykańczania stołów w jadalni, ale także na zewnątrz, unikając bezpośredniego kontaktu ze słońcem.

Dzięki różnym dostępnym rozmiarom można go wykorzystać na różne sposoby, aby zaspokoić wszelkie potrzeby i niewątpliwie stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących produktu, który pozwala na szybkie i funkcjonalne ustawienie stołu bez zaniedbania estetyki i dekoracyjności aspekt.

Do czyszczenia wystarczy zwykła wilgotna ściereczka, dzięki czemu pielęgnacja produktu jest szybka i łatwa.

Dostępne rozmiary:
  • 40 x 80 cm;
  • 40 x 120 cm;
  • 40 x 180 cm.
Email Newsletter
Newsletter