Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bieżnik z lnu z luksusową dekoracją w kropki i kryształkami - walijski

Kod: GALLESE
zł 833,06 zł 1.164,45 -28%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
bielizna
Dostawa
7-10 dni roboczych
Długość (cm)
40
Głębokość (cm)
160
Viadurini Textile

Bieżnik z białego lnu z koronkowymi kroplami i kryształkami, luksusowy wyprodukowany we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia z tym białym bieżnikiem z wysokiej jakości lnu i miękkim w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają naturalny wygląd.
Następnie ozdobiony koronkowym wzorem, kroplami i kryształkami.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i prostemu projektowi, który wskazuje na istotę piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna.
Uzyskane w ten sposób splątanie wątków jest w stanie zinterpretować energię życiową każdego miejsca, dając wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty