Bieżnik z PVC i poliestru w nowoczesny wzór - Berimo

  • Kod: BERIMO2
zł 521,54 zł 651,95 -20%
Materiał PVC i poliester
Dostawa 7/10 dni roboczych

Nowoczesny bieżnik na stół z wzorzystego PVC i poliestru.

Biegacz reprezentuje podstawowy element w twoim miejscu, który dodaje wyrafinowania Twojemu stołowi. Zwykle jest używany, aby nadać inny wygląd obrusowi, ale można go również używać samodzielnie, aby szybko i łatwo zarządzać nim bez poświęcania elegancji i piękna, a nawet jako centralny element umieszczony równolegle do długości stołu.

Główną cechą tego wspaniałego chodnika jest z pewnością szczególny nadruk w odcieniach błękitu, bieli i szarości, który przypomina wzornictwo płytek majolikowych, dzięki czemu idealnie nadaje się do ozdabiania i wykończenia każdego stołu w jadalni.
Wykonany z PVC (87%) i poliestru (13%), ten bieżnik ma doskonałą odporność na ścieranie w czasie i nieprzepuszczalność na plamy, ponieważ nie ma włókien, które mogą wchłaniać płyny lub inne, takie jak klasyczne obrusy z tkaniny.

Ten bieżnik to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla osób poszukujących produktu, który pozwoli na szybkie i funkcjonalne zaaranżowanie stołu, nie zaniedbując przy tym aspektu estetycznego i dekoracyjnego. Można go również ustawić na zewnątrz, unikając bezpośredniego kontaktu ze słońcem.

Do czyszczenia wystarczy zwykła wilgotna ściereczka, dzięki czemu konserwacja produktu jest szybka i łatwa.

Dostępne rozmiary:
  • 40 x 80 cm;
  • 40 x 120 cm;
  • 40 x 180 cm.
Email Newsletter
Newsletter