Blok z drewna oliwnego z 6 nożami do steków Made in Italy - Block

  • Kod: CEPPO6
zł 2369,11 zł 2632,33 -10%
Materiał Drewno
Dostawa 15/30 dni roboczych
Długość (cm) 22
Głębokość (cm) 7.5
Wzrost (cm) 14.5

Blok z drewna oliwnego w komplecie z 6 nożami do steków Made in Italy.

Wybór przyborów kuchennych i akcesoriów staje się coraz bardziej fundamentalną decyzją nie tylko ze względu na wymagania praktyczne, ale przede wszystkim, aby móc nadać osobowość i charakter prostym i minimalistycznym stołom jadalnym, które potrzebują odrobiny nowoczesności. i wyrafinowanie. Właśnie z tego powodu ważne jest, aby móc znaleźć idealny zestaw sztućców lub idealne przybory kuchenne, które mogą łączyć te dwa aspekty.

Ten blok jest ręcznie robiony we Włoszech z jasnego drewna oliwnego i jest w komplecie z 6 nożami do steków z kutym ostrzem ze stali nierdzewnej , materiałem zapewniającym doskonałą odporność, pozwalającą uniknąć uszkodzeń w czasie, podczas gdy uchwyt jest ukrytym trzpieniem wykonanym z rogu wołowego , materiał nadający produktowi całą elegancję i urok. Pomiędzy ostrzem a rękojeścią znajduje się również cienka warstwa wstrząsoodpornej gumy, która sprawia, że produkt jest jeszcze bardziej funkcjonalny.
Dzięki wysokiej jakości surowcom rodzi się produkt zapewniający niepowtarzalny i fascynujący efekt końcowy, idealny do wzbogacenia Twojej kuchni w elegancki i wyrafinowany sposób.

Rozmiar: dł. 22 cm x szer. 7,5 x wys. 14,5 cm

Uwaga : wykończenia na zdjęciach mają charakter orientacyjny. Każdy uchwyt z rogu wołowego jest wyjątkowy i ma różne odcienie kolorów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro