Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Amond stół design z drewna dębu antracyt made in Italy

Kod: AMOND ROV ANTRACITE
zł 24.592,79
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
drewno i metal
Dostawa
30 dni
Bonaldo
Naprawiono konstrukcję stołu z drewna dębowego antracytowego wykonanego we Włoszech Amond
Ważna grubość, z dobrze zdefiniowanymi kątami; podstawa o geometrycznym wyglądzie, charakteryzująca się brakiem pełnych objętości.
Stół Amond zachowuje świetne poczucie równowagi dzięki kontrastowi pomiędzy podłogą a podstawą, tworząc niemal iluzję zawieszonej podłogi.

Charakteryzuje się metalową podstawą z marynowanym wykończeniem i fornirowanym blatem w kolorze antracytowo-szarym, dębowym wykończonym szczotką; dostępny w trzech różnych rozmiarach:
- H 75 x W 200 cm,
- H 75 x W 250 cm,
- H 75 x W 300 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Ostatnio oglądane produkty