Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Big Table stół kryształowy extrabiały desing made in Italy

Kod: BIGTABLE9
zł 17.239,56
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
kryształ i stal
Dostawa
30 giorni
Bonaldo
Viadurini jest oficjalnym sprzedawcą i możemy dostarczyć Ci wszystkie produkty z kolekcji BONALDO. Zapytaj nas o poradę lub skontaktuj się z nami, aby poznać spersonalizowaną cenę!
Szklany stolik Bonaldo Big Table wykonany we Włoszech
W stole Big Table Bonaldo są gry kolorów i balansów; ponadto skłonność do gier sugeruje dynamizm, dając ideę stołu zawsze w ruchu.

Stały stół charakteryzuje się białym, obrobionym kwasem szkłem z przezroczystego szkła o grubości 15 mm i nogami ze stali lakierowanej na biało.
Nóżki wycięte laserowo mają różne rozmiary i różne kształty geometryczne, a wszystko to w połączeniu z różnymi propozycjami kolorów, przyczyniając się do zwiększenia wyjątkowości bazy.

Dostępne w czterech różnych rozmiarach:
- H75 x P100 x L200 cm,
- H75 x P100 x L220 cm,
- H75 x P100 x L250 cm,
- H75 x P108 x L300 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Ostatnio oglądane produkty