Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Big Table stół rozkładany drewniany made in Italy

Kod: BIGTABLERO
zł 24.071,71
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
drewno i stal
Rozmiar
dł. 200/300 x szer. 100 x wys. 75 cm
Dostawa
30 giorni
Bonaldo
Viadurini jest oficjalnym sprzedawcą i możemy dostarczyć Ci wszystkie produkty z kolekcji BONALDO. Zapytaj nas o poradę lub skontaktuj się z nami, aby poznać spersonalizowaną cenę!
Stół rozkładalny Bonaldo Big Table wykonany z drewna w stylu włoskim
W stole Big Table Bonaldo są gry kolorów i balansów; ponadto skłonność do gier sugeruje dynamizm, dając ideę stołu zawsze w ruchu.

Rozkładany stolik z fornirowanego drewna z wykończeniem z dębu szczotkowanego o grubości 25 mm i nóżkami ze stali malowanej na kolor antracytowoszary.
Przedłużenia boczne są niezależne o grubości 20 mm, co pozwala zwiększyć stabilność podłogi.
Nóżki wycięte laserowo mają różne rozmiary i różne kształty geometryczne, a wszystko to w połączeniu z różnymi propozycjami kolorów, przyczyniając się do zwiększenia wyjątkowości bazy.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty