Made in Italy

Bonaldo Big Table stół rozkładany drewno firnirowane made in Italy

  • Made in Italy
  • Kod: BIGTABLENO
zł 23.922,31
Materiał fornirowane drewno i stal
Rozmiar dł.200/300 x szer.100 x wys.75 cm
Dostawa 45/50 dni roboczych
Viadurini jest oficjalnym sprzedawcą i możemy dostarczyć Ci wszystkie produkty z kolekcji BONALDO. Zapytaj nas o poradę lub skontaktuj się z nami, aby poznać spersonalizowaną cenę!
Stół do fornirowania z drewna stołowego Bonaldo Big Table wykonany we Włoszech
W stole Big Table Bonaldo są gry kolorów i balansów; ponadto skłonność do gier sugeruje dynamizm, dając ideę stołu zawsze w ruchu.

Rozkładany stolik o oklejonej fornirem z drewna orzechowego o grubości 25 mm i stalowych nóżkach pomalowanych na koralowoczerwony, pomarańczowy, zielony i liliowy.
Przedłużenia boczne są niezależne o grubości 20 mm, co pozwala zwiększyć stabilność podłogi.
Nóżki wycięte laserowo mają różne rozmiary i różne kształty geometryczne, a wszystko to w połączeniu z różnymi propozycjami kolorów, przyczyniając się do zwiększenia wyjątkowości bazy.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter