Made in Italy

Bonaldo Greeny stół okrągły design z marmurowym blatem Emperador

  • Made in Italy
  • Kod: GREENY EMPERADOR
zł 33.395,56
Materiał Drewno orzecha amerykańskiego i marmur emperador
Dostawa 45/50 dni roboczych
Stały stół z marmurowego marmuru Emperador wykonał Italy Greeny
Greeny powstaje z zainteresowania i zamiłowania do naturalnych materiałów, takich jak drewno lite, wybrane na eliptyczną podstawę i marmur, z którego wykonany jest szczyt.
Ma obraz, który wyraża osobowość i może być połączony z umeblowaniem z różnymi odniesieniami stylistycznymi.

Elegancki okrągły stolik stały z oryginalną drewnianą podstawą z wykończeniem w kolorze orzecha amerykańskiego i jednopoziomowym; w marmurze Emperador.
Dostępne w czterech różnych rozmiarach:
- H 75 120 120 cm,
- H 75 140 140 cm,
- H 75 160 160 cm,
- H 75 180 180 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Bonaldo: włoski rzemieślnik
Historia ta rozpoczyna się w 1936 roku, kiedy Giovanni Vittorio Bonaldo rozpoczął działalność rzemieślniczą w zakresie obróbki metali.
Począwszy od lat pięćdziesiątych rozpoczęła się produkcja przemysłowa siatek, po bokach, w latach sześćdziesiątych, do żelaznych łóżek. Intuicja tworzenia składanej sieci, która później stała się rynkowym standardem, pozostaje niezwykła ze względu na przyszłe implikacje. Następnie firma specjalizuje się w przetwarzaniu rur metalowych i inwestuje w nowe maszyny i technologie, z możliwością wyboru, które pozwoli jej rozszerzyć zakres produktów i zwiększyć coraz bardziej ewoluujące procesy.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter