Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Mass Table stół okrągły z masywnego dębowego drewna

Kod: MASS TABLE ROVERE
zł 20.913,93
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
drewno i metal
Dostawa
30 dni
Bonaldo
Okrągły stół z litego drewna dębowego wyprodukowanego we Włoszech
Odwrócenie tradycyjnej relacji między podstawą a podłogą: Tablica Mszalna, zaprojektowana przez Alaina Gillesa z okazji osiemnastych urodzin Bonaldo, ma podstawę charakteryzującą się formalną lekkością przypominającą nieco wiktoriańską kryninę i odrobinę trójwymiarowego modelu szkieletowego. Plan zajmuje przestrzeń wizualną z silną osobowością estetyczną.

Oryginalnie stały okrągły stół, charakteryzujący się matowym wykończeniem z metalu miedzianego i litym drewnem w kolorze antracytowo-szarym dębu szczotkowanego o grubości 40mm.
Dostępne w czterech różnych rozmiarach:
- H 75 140 140 cm,
- H 75 160 160 cm,
- H 75 180 180 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Ostatnio oglądane produkty