Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Mass Table stół okrągły z z czarnego kryształu made in Italy

Kod: MASS TABLE ACIDATO
zł 15.011,41
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
metal i kryształ
Dostawa
30 dni
Bonaldo
Okrągły stół z czarnego szkła trawionego wykonanego we Włoszech
Odwrócenie tradycyjnej relacji między podstawą a podłogą: Tablica Mszalna, zaprojektowana przez Alaina Gillesa z okazji osiemnastych urodzin Bonaldo, ma podstawę charakteryzującą się formalną lekkością przypominającą nieco wiktoriańską kryninę i odrobinę trójwymiarowego modelu szkieletowego. Plan zajmuje przestrzeń wizualną z silną osobowością estetyczną.

Oryginalny stały okrągły stół charakteryzuje się podstawą z malowanego na czarno metalu i czarnego, matowego szkła o grubości 12 mm.
Dostępne w czterech różnych rozmiarach:
- H 75 140 140 cm,
- H 75 160 160 cm,
- H 75 180 180 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Ostatnio oglądane produkty