Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Octa stół okrągły design z czarnego kryształu made in Italy

Kod: OCTA CRISTL NERO
zł 16.344,75
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
kryształ i stal
Dostawa
30 dni
Bonaldo
Okrągły stół z czarnym kryształem wykonanym we Włoszech Octa
Octa pochodzi z greckiego "okto", co oznacza osiem: liczba nóg stołu Octa, który ma gęstą sieć metalowych elementów, które charakteryzują bazę.
Pomysł zrodzony z pałkami Szangajów: zwyczajne nieład i lekkość, na zdecydowanie niezwykły i elegancki stół. Blat jest dostępny w wersjach prostokątnych, stałych lub rozszerzalnych, lub w wersji okrągłej w wersji stałej.

Stały okrągły stół o szczególnej strukturze ze stalowego pręta pomalowanego na kolor antracytowy i z trawionym kwasem szklanym blatem o grubości 15 mm.

Dostępne w trzech różnych rozmiarach:
- H 75 140 140 cm,
- H 75 160 160 cm,
- H 75 180 180 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Ostatnio oglądane produkty