Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Octra stół design z litego drewną dębowego made in Italy

Kod: OCTA ANTRA
zł 17.241,39
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
drewno i stal
Dostawa
30 dni
Bonaldo
Naprawiono stół projektowy z litego drewna dębowego wykonanego we Włoszech Octa
Octa pochodzi z greckiego "okto", co oznacza osiem: liczba nóg stołu Octa, który ma gęstą sieć metalowych elementów, które charakteryzują bazę.
Pomysł zrodzony z pałkami Szangajów: zwyczajne nieład i lekkość, na zdecydowanie niezwykły i elegancki stół. Blat jest dostępny w wersjach prostokątnych, stałych lub rozszerzalnych, lub w wersji okrągłej w wersji stałej.

Stały prostokątny stolik o specjalnej konstrukcji z malowanego pręta stalowego w kolorze antracytowo szarym i litego drewna w kolorze antracytowo szarego dębu szczotkowanego.

Dostępne w trzech różnych rozmiarach:
- H 75 L 200 cm,
- H 75 L 250 cm,
- H 75 L 300 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty