Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Tracks stół rozkładany extra jasny z kryształu made in Italy

Kod: TRACKS GRIGIO
zł 17.080,33
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
kryształ, stal i drewno
Dostawa
30 dni
Bonaldo
Bonaldo Tracks rozkładany kryształowy stół wykonany we Włoszech
Tory, "ślady" po angielsku, to dwie równoległe osie stalowe, które stanowią mechanizm przedłużenia blatu i które decydują o estetyce stołu.
Szklany blat, stalowe szyny, drewniana podstawa: tory to rozkładany stół, który dzięki zmianom w chromatycznych detalach i materiałach udaje się nadać różnym wersjom zupełnie różne osobowości.

Rozkładany stół z konstrukcją ze stali malowanej na kolor antracytowo-szary, nogi z litego drewna, wykończenie szarego szczotkowanego popiołu, wierzch i przedłużenia w przezroczystym, przezroczystym szkle.
Niezależne przedłużenia boczne są w lakierowanym drewnie i umożliwiają łatwe zwiększenie długości podłogi przy zachowaniu doskonałej stabilności.

Dostępne w trzech różnych rozmiarach:
- H 75 L 160/260 P 90 cm,
- H 75 L 190/300 P 100 cm,
- H 75 L 220/330 P 100 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty