Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo Tracks stół rozkładany z drewna i kryształu made in Italy

Kod: TRACKS GIALLO
zł 18.714,26
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
kryształ, stal i drewno
Dostawa
30 dni
Bonaldo
Wysuwany wzór kryształu i drewna wykonanego we Włoszech
Tory, "ślady" po angielsku, to dwie równoległe stalowe osie, które stanowią mechanizm przedłużenia blatu i które decydują o estetyce stołu.
Szklany blat, stalowe szyny, drewniana podstawa: tory to rozkładany stół, który dzięki zmianom w chromatycznych detalach i materiałach udaje się nadać różnym wersjom zupełnie różne osobowości.

Rozkładany stolik z konstrukcją ze stali malowanej na kolor żółty szafran, nogi z litego drewna, wykończenie z amerykańskiego orzecha, górne i przedłużenia w przezroczystym, przezroczystym szkle.
Niezależne przedłużenia boczne są w lakierowanym drewnie i umożliwiają łatwe zwiększenie długości podłogi przy zachowaniu doskonałej stabilności.

Dostępne w trzech różnych rozmiarach:
- H 75 L 160/260 P 90 cm,
- H 75 L 190/300 P 100 cm,
- H 75 L 220/330 P 100 cm.

Uwaga: Nie należy przenosić ani podnosić produktu, chwytając go za podłogę zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania samego produktu.
Biorąc pod uwagę szczególny kształt podstawy i rodzaj użytych materiałów, zalecamy ustawienie podstawy stołu na ostatnim siedzeniu, a następnie przystąpić do kolejnego montażu.

Ponieważ te produkty są wykonywane ręcznie we Włoszech, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych projektów pod względem rozmiarów, wykończeń i kształtów. Aby uzyskać informacje i szacunki, napisz na adres clienti@viadurini.it.
Dostępny jest zespół doświadczonych projektantów, aby ożywić swój ekskluzywny projekt.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty