Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk

KategorieFiltri

DARMOWA  DOSTAWA
UBEZPIECZENIA TURYSTÓW
homify
archilovers
houzz
CONTRACT ITALIANO
SONO SICURO
confindustria
ssl
100%green


Bottega Tifernate

La Bottega Artigiana Tifernate specjalizuje się w reprodukcji dzieł sztuki na freskach, płótnie i stole.

Bottega Tifernate to absolutnie wyjątkowa rzeczywistość tego rodzaju, która została założona w 1995 roku w Città di Castello w Umbrii z woli rodziny Lazzari z precyzyjną intencją "odtworzenia dokładnie obrazu, który może przekazać esencję oryginału". Ten wybór jest podyktowany pasją rodziny Lazzari dla sztuki i żelazną wolą odkryć na nowo starożytne tradycje malarskie.

Z doświadczenia i eksperymentów rodzi się piktografia - określona przez Bottega Tifernate jako najdokładniejsza technika reprodukcyjna wszechczasów (iz dużą "techniką patentową") - która pozwala odtworzyć dowolne dzieło sztuki identyczne z oryginałem.

Piktogramy pozwalają bowiem na wierne reprodukcje w domu. Z największych dzieł mistrzów renesansu i XV wieku (Michelangelo, Leonardo da Vinci, Gozzoli, Botticelli, Perugino, Raffaello, Pinturicchio, Melozzo z Forlì, Mantegna, Ilario z Viterbo, Carlo Crivelli, Canaletto, Joli, Vanvitelli, Cimabue, Francesco Mancini, Masaccio) i wszelkich innych prac, które chcesz (Van Gogh, Klimt, Vermeer, Monet, Degas, Hayez, itp.).

Video

  •  Bottega Tifernate

Ogranicz wyniki

Strona 1 z 3:   1 2 3
Botticelli "Wiosna" freski wykonane ręcznie
Bottega Tifernate

Botticelli "Wiosna" freski wykonane ręcznie

zł 703,83
Freski Michał Anioł "Stworzenie Adama" - duże
Bottega Tifernate

Freski Michał Anioł "Stworzenie Adama" - duże

zł 5.648,27
Strona 1 z 3:   1 2 3