Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesny stalowy kosz do drewna Made in Italy

Caf Design to solidna włoska firma rzemieślnicza obecna na rynku od ponad 40 lat z dużym doświadczeniem w produkcji akcesoriów meblowych pochodzących z obróbki żelaza, stali , stali nierdzewnej, stopów lekkich i wycinanego laserowo aluminium, obrabianych robotami, wykończonych oraz ręcznie testowane i barwione specjalnymi nietoksycznymi farbami o wysokiej wytrzymałości.

Cafdesign jest silnie powiązany z kreatywnością i jakością produkcji Made in Italy.
Linia do pozyskiwania drewna opałowego "Linea Fuoco ” obejmuje stojaki na kominki na zewnątrz i do wnętrz o nowoczesnym designie, w celu podkreślenia piękna i użyteczności samego obiektu. Daj się podbić innowacyjnym formom, takim jak tulipan lub drzewo, ale także klasycznym stojakom na drewno z półkami do przechowywania uporządkowanych książek lub innych przedmiotów lub nisko z kwadratowymi liniami i okrągłymi, aby wyglądały jak kosze.
Z drugiej strony, możesz znaleźć zewnętrzne stojaki na drewno opałowe  w naszym katalogu online, takie jak ścienne stojaki na drewno w kolumnie lub w kształcie sześciokąta lub rombu.

Wszystkie produkty proponowane i wybrane przez naszych pracowników są doskonałej jakości i zostały zaprojektowane tak, aby nadać pokojom Twojego domu odrobinę specjalnego włoskiego designu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć najlepsze drewniane uchwyty do swojego domu!