Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Centralna modułowa dwumiejscowa sofa ogrodowa - Cruise Alu firmy Talenti

Kod: CRUISECENTRALE
zł 24.816,57
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
Dł. 165 x wys. 101 x wys. 71 cm wys. Siedziska 43 cm
Projektant
Ludovica & Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
aluminium
Talenti

Centralna modułowa dwuosobowa sofa ogrodowa z beżowej, jasnoszarej lub ciemnoszarej tkaniny i nowoczesnego aluminium; Rejs Alu przez Talenti.

Centralna modułowa dwuosobowa sofa zewnętrzna Cruise Alu ma konstrukcję wykonaną z odlewanego aluminium i wyjmowane poduszki z tkaniny , z suchą wyściółką z pianki.
Oparcie pokryte jest syntetyczną liną , zgodnie z żeglarskim stylem kolekcji.
Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z rdzenia poliestrowego i wielowłókienkowej osłony propylenowej. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Dostępne w trzech różnych kolorach:
  • biała konstrukcja aluminiowa, oparcie z piaskowej liny syntetycznej, siedzisko z tkaniny piaskowej (tkanina 100% PP);
  • grafitowa struktura aluminiowa, oparcie z ciemnoszarej syntetycznej liny, siedzisko z ciemnoszarej tkaniny (100% akryl, tkanina hydrofobowa);
  • grafitowa konstrukcja aluminiowa, oparcie z ciemnoszarej syntetycznej liny, siedzisko z jasnoszarej tkaniny (100% PP).
Kolekcja Cruise Alu charakteryzuje się wyrafinowanymi i prostymi kształtami, gwarantującymi oryginalne i zabawne meble ogrodowe.
Łączy jakość wielu materiałów. Konstrukcja wykonana jest z odlewanego aluminium, co zapewnia większą stabilność, siedzisko wykonane jest z szybkoschnącej pianki i pokryte jest tkaniną odporną na warunki atmosferyczne.
Szczególność tego produktu doceniono zwłaszcza w oparciu o oparcia i podłokietniki modułów. Wykonany z aluminium, pokryty syntetyczną liną żeglarską.
Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością struktur pozwala na układanie elementów w absolutnej wolności, generując nieskończone możliwości kombinacji.

Jesteśmy oficjalnymi dealerami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy artykuł tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; także w celu dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Prośba o informacje ”.

Ostatnio oglądane produkty