Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Centralna modułowa sofa na zewnątrz z tkaniny i liny - Cliff Decò firmy Talenti

Kod: CLIFFDIVA3
zł 28.241,70
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
Dł. 172 x szer. 114 x wys. 105 cm wys. Siedziska 38 cm
Projektant
Ludovica i Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
lina syntetyczna
Talenti

Nowoczesna centralna modułowa sofa zewnętrzna z beżowej lub ciemnoszarej tkaniny i syntetycznej liny, Cliff Decò firmy Talenti.

Modułowa centralna sofa ogrodowa Cliff ma konstrukcję wykonaną z syntetycznej liny i wyjmowanych poduszek z tkaniny, z wyściółką z suchej pianki.
Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z poliestrowego rdzenia i wielowłóknowej osłony z propylenu. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Dostępne w dwóch różnych kolorach:
  • beżowa struktura liny, beżowa poduszka melanżowa (100% tkanina PP);
  • ciemnoszara struktura liny, ciemnoszara poduszka (100% akryl, wodoodporny).
Kolekcja Cliff Decò opiera się na połączeniu różnych materiałów, które są synonimem wszechstronności.
Detale są wykonane z przeplecionych lin żeglarskich, które tworzą geometryczne wzory i dodają odrobinę niesamowitej zabawy.
Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością konstrukcji pozwala na dowolną aranżację elementów, dając nieskończone możliwości kombinacji.
Specyfika tego produktu jest szczególnie doceniana w tylnej części modułów. Wykonane z aluminium, pokryte syntetyczną liną żeglarską lub tkaniną, oparcia pozwalają na pełną personalizację przestrzeni zewnętrznej, zawsze zachowując styl kolekcji. W rzeczywistości nawet moduły z oparciem wykonanym z tkaniny przypominają wersję linową dzięki podłokietnikom, które są w całości nią pokryte.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy produkt tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; ponadto dla dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w okresie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.

Ostatnio oglądane produkty