Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Centralna modułowa sofa ogrodowa z tkaniny - Cliff Decò firmy Talenti

Kod: CLIFFDIVA6
zł 28.553,45
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
Dł. 168 x szer. 110 x wys. 64 cm wys. Siedziska 38 cm
Projektant
Ludovica & Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
tkanina
Talenti

Nowoczesna modułowa centralna sofa ogrodowa z białego, beżowego lub ciemnoszarego materiału; Cliff Decò autorstwa Talenti.

Centralna modułowa sofa na zewnątrz   Klif wykonany jest z aluminium ze 100% akrylową powłoką hydrofobową . Jest wyjmowany, łatwy do mycia i odporny na warunki atmosferyczne. Wewnątrz znajdują się kulki styropianowe.
Dostępne w trzech różnych kolorach:
  • beżowy melanż;
  • biała tkanina;
  • ciemnoszary materiał.
Kolekcja Cliff Decò bawi się kombinacją różnych materiałów, co jest synonimem dużej wszechstronności.
Detale wykonane są ze splecionych lin morskich, które tworzą geometryczne wzory i dają odrobinę super-glamourowej zabawy.
Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością struktur pozwala na układanie elementów w absolutnej wolności, generując nieskończone możliwości kombinacji.
Szczególną uwagę tego produktu doceniono zwłaszcza z tyłu modułów. Wykonane z aluminium, pokryte syntetyczną liną morską lub tkaniną, plecy umożliwiają całkowitą personalizację przestrzeni zewnętrznej, zawsze zachowując styl kolekcji. W rzeczywistości nawet moduły z oparciem wykonanym z tkaniny przypominają wersję linową dzięki podłokietnikom, które są w całości pokryte.

Jesteśmy oficjalnymi dealerami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy artykuł tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; także w celu dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Prośba o informacje ”.

Ostatnio oglądane produkty