Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Centralna modułowa sofa zewnętrzna z tkaniny i aluminium - Scacco firmy Talenti

Kod: SCACCOCEN
zł 21.600,11
z VAT
- +
Rozmiar
Dł. 173 x gł. 103 x wys. 73 cm wys. Siedziska 36 cm
Projektant
Ludovica i Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
aluminium
Talenti

Centralna modułowa sofa na zewnątrz o nowoczesnym designie z białego lub grafitowego aluminium i białej lub szarej tkaniny Scacco by Talenti.

Centralna modułowa sofa ogrodowa Scacco ma konstrukcję wykonaną z malowanego proszkowo aluminium i wyjmowanych poduszek z tkaniny , z wyściółką z suchej pianki.
Oparcie oplecione jest syntetyczną linką . Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z poliestrowego rdzenia i wielowłóknowej osłony z propylenu. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Dostępne w dwóch różnych kolorach:
  • konstrukcja z białego aluminium, tył z beżowej linki syntetycznej, siedzisko z białej tkaniny (tkanina 100% pp);
  • grafitowa konstrukcja aluminiowa, oparcie z ciemnoszarej linki syntetycznej, siedzisko z szarej tkaniny (100% tkanina pp).
Kolekcja Scacco charakteryzuje się mocnym charakterem i eleganckim designem. Dzięki miękkim i zaokrąglonym kształtom będzie bohaterem Twoich środowisk.
Łączy w sobie jakość wielu materiałów. Konstrukcja wykonana z aluminium, siedzisko z pianki szybkoschnącej oraz pokryte tkaniną odporną na działanie czynników atmosferycznych.
Specyfika tego produktu doceniana jest szczególnie w oparciu. Wykonane z aluminium i całkowicie owinięte syntetycznymi linami żeglarskimi, których przeplatanie się tworzy geometryczny wzór przypominający szachownicę.
Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością konstrukcji pozwala na dowolną aranżację elementów, dając nieskończone możliwości kombinacji.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy produkt tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; ponadto dla dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w okresie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty