Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Centralna modułowa sofa zewnętrzna z tkaniny i aluminium - Scacco firmy Talenti

Kod: SCACCOCEN
zł 17.776,64
z VAT
- +
Rozmiar
Dł. 173 x wys. 103 x wys. 73 cm wys. 36 cm
Projektant
Ludovica & Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
aluminium
Talenti

Nowoczesna modułowa sofa centralna na zewnątrz wykonana z białego lub grafitowego aluminium i białej lub szarej tkaniny, Scacco firmy Talenti.

Centralna modułowa sofa ogrodowa Scacco ma konstrukcję wykonaną z lakierowanego proszkowo aluminium i wyjmowane poduszki z tkaniny , z suchą pianką.
Tył pokryty jest syntetyczną liną .   Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z rdzenia poliestrowego i wielowłókienkowej osłony propylenowej. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Dostępne w dwóch różnych kolorach:
  • biała konstrukcja aluminiowa, beżowe oparcie z syntetycznej liny, siedzisko z białej tkaniny (tkanina 100% pp);
  • grafitowa aluminiowa konstrukcja, oparcie z ciemnoszarej syntetycznej liny, siedzisko z szarej tkaniny (100% pp tkanina).
Kolekcja Scacco   charakteryzuje go silny charakter i elegancki design. Dzięki miękkim i zaokrąglonym kształtom będzie bohaterem Twoich pokoi.
Łączy jakość wielu materiałów. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, siedzisko wykonane jest z szybkoschnącej pianki i pokryte jest tkaniną odporną na warunki atmosferyczne.
Szczególność tego produktu doceniono zwłaszcza w oparciu o oparcie. Wykonany z aluminium i jest całkowicie owinięty syntetycznymi linami żeglarskimi, których przeplatanie tworzy geometryczny wzór podobny do stołu szachowego.
Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością struktur pozwala na układanie elementów w absolutnej wolności, generując nieskończone możliwości kombinacji.

Jesteśmy oficjalnymi dealerami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy artykuł tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; także w celu dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Prośba o informacje ”.

Ostatnio oglądane produkty