Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Centralna modułowa sofa zewnętrzna z tkaniny i liny - Cliff Decò firmy Talenti

Kod: CLIFFDIVA3
zł 25.669,05
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
Dł. 172 x szer. 114 x wys. 105 cm wys. Siedziska 38 cm
Projektant
Ludovica & Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
lina syntetyczna
Talenti

Nowoczesna modułowa centralna sofa zewnętrzna z beżowego lub ciemnoszarego materiału i syntetycznej liny, Cliff Decò od Talenti.

Centralna modułowa sofa ogrodowa Cliff ma strukturę wykonaną z syntetycznej liny i wyjmowane poduszki z tkaniny, z suchą wyściółką z pianki.
Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z rdzenia poliestrowego i wielowłókienkowej osłony propylenowej. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Dostępne w dwóch różnych kolorach:
  • beżowa struktura liny, beżowa poduszka z melanżu (100% PP);
  • ciemnoszara struktura liny, ciemnoszara poduszka (100% akryl, wodoodporny materiał).
Kolekcja Cliff Decò bawi się kombinacją różnych materiałów, co jest synonimem dużej wszechstronności.
Detale wykonane są ze splecionych lin morskich, które tworzą geometryczne wzory i dają odrobinę super-glamourowej zabawy.
Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością struktur pozwala na układanie elementów w absolutnej wolności, generując nieskończone możliwości kombinacji.
Szczególną uwagę tego produktu doceniono zwłaszcza z tyłu modułów. Wykonane z aluminium, pokryte syntetyczną liną morską lub tkaniną, plecy umożliwiają całkowitą personalizację przestrzeni zewnętrznej, zawsze zachowując styl kolekcji. W rzeczywistości nawet moduły z oparciem wykonanym z tkaniny przypominają wersję linową dzięki podłokietnikom, które są w całości pokryte.

Jesteśmy oficjalnymi dealerami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy artykuł tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; także w celu dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Prośba o informacje ”.

Ostatnio oglądane produkty