Wysyłka gratis

Centralny element z wędzonego szkła i srebrnych metalowych dekoracji - Argast

  • Kod: ARGAST
zł 848,72 zł 943,03 -10%
Materiał metal, szkło
Dostawa 7 dni

Elegancki element centralny z przydymionego szkła i srebrnego metalu, luksus.

Ten funkcjonalnie ukształtowany element centralny ma okrągłą konstrukcję z obramowaniem obszytym liśćmi, co zapewnia wyrafinowany i nowoczesny wygląd.
O luksusowym i eleganckim wyglądzie jest w całości wykonany z przydymionego szkła ze srebrnymi metalowymi zdobieniami dostępnymi w 2 rozmiarach.

Centralny element stanowi mebel do domu, a w szczególności do kuchni, prosty i efektowny, który może sprawić, że atmosfera w pomieszczeniu będzie bardziej przyjazna.
Stanowi dopełnienie dekoracyjne, które można stosować na co dzień lub na specjalne okazje, dostosowując je do stylu mebli sugerowanego kontekstem.

Akcesoria meblowe to designerskie przedmioty o cennym zadaniu zdobniczym , niezbędne do scharakteryzowania otoczenia własnym stylem i gustem.
Dlatego muszą być wybierane nie na podstawie aktualnej mody, ale z uwzględnieniem równowagi między funkcjonalnością a estetyką.
W rzeczywistości mały artykuł dekoracyjny może przynieść wspaniałe rezultaty na poziomie emocjonalnym i gościnnym w środowisku docelowym.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro