Made in Italy

Chłodnica hydrauliczna 2450 W z osłoną lusterka Made in Italy - Ribbon

  • Made in Italy
  • Kod: NASTRO
zł 9.153,27 zł 11.441,61 -20%
Materiał Stal
Dostawa 20/35 dni roboczych
Gwarancja 2 lata

Nowoczesny i elegancki grzejnik dekoracyjny z lustrzaną osłoną.

Grzejnik w wersji hydraulicznej od nowoczesny i elegancki design z prawdziwą lustrzaną powierzchnią . Wykonane wyłącznie z włoskich materiałów. Cechą charakterystyczną tego grzejnika jest to, że wszystkie spawy wykonywane są ręcznie.

Grzejnik dostępny w różnych rozmiarach , wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!
Możliwość montażu poziomego.

JAK WYBRAĆ GRZEJNIK WEDŁUG WYMIARÓW SWOJEGO POKOJU?
METRY KWADRATOWE* WYMAGANA MOC (WAT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* dane zostały przetworzone przy wysokości pomieszczenia 2,70 m.
** Podane dane są czysto teoretyczne i różnią się w zależności od konstrukcji i charakterystyki środowiskowej budynku. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z technikiem.

Materiał:
  • prawdziwa osłona lustra;
  • stalowy szkielet grzejnika.
Uwaga: Zawory i uchwyt nie są wliczone w cenę, aby je otrzymać napisz w formularzu „Poproś o informacje”.
Wszystkie grzejniki można zainstalować w istniejących systemach bez ingerencji murarskiej lub hydraulicznej, grzejniki będą korzystać z tych samych odległości od środka, które są już obecne w twoim domu.
Aby utrzymać produkt w jak najlepszych warunkach przez długi czas, podczas instalacji, zamontuj wszystkie zawory termostatyczne z teflonem, nawet korek odpowietrzający, a nie z konopi.
Więcej instrukcji znajduje się w opakowaniu.

Viadurini ponownie przygląda się roli grzejnika w środowisku, podnosząc jego funkcję jako producenta ciepła do autentycznego odniesienia dla funkcjonalnych i designerskich mebli . To połączenie sprawia, że produkt jest nie tylko wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także mocną stroną komfortu i dobrego samopoczucia w domu . Wydajność made in Italy jest zawsze na pierwszym miejscu.
Made in Italy jakość, ekskluzywne technologie i modny design dla ciepła w służbie człowieka i jego emocji. Grzejniki, które znajdują się na naszej stronie ogrzewają, wyposażają, uzupełniają i nadają nowe piękno pomieszczeniom.

Wysoka oszczędność energii, duża łatwość instalacji , wysoka jakość, możliwość dostosowania i zapytania o wycenę, które są łatwe i mogą być idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, to mocne strony tego specjalnego skrzela grzejników hydraulicznych.

Kolejną rewolucją technologiczną możliwą dzięki tej kolekcji jest personalizacja. Dziś to grzejniki, które Ci odpowiadają!
W pełni spersonalizowane kolory, motywy, wzory i rozmiary, aby uniknąć wykonywania prac murarskich w domu. Wreszcie, wszystkie wykonane produkty mogą być zamawiane z mocą wyższą niż standardowa. Dzięki ich powłoce w rzeczywistości krąży więcej wody, a zatem produkt oddaje więcej ciepła. Moc waha się od 500 W do 2450 W. Uniwersalne w ustawieniu i idealne również do dużych środowisk ze względu na charakterystykę uzysku ciepła przy minimalnej zawartości wody.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter