Made in Italy

Chłodnica hydrauliczna do 2450 W z dekoracją lustrzaną — Biddy

 • Made in Italy
 • Kod: BIDDY
zł 15.779,44 zł 18.564,02 -15%
Zobacz wszystkie opcje:
Materiał Stal
Dostawa 20/35 dni roboczych
Gwarancja 2 lata

Grzejnik dekoracyjny hydrauliczny z dekoracją lustrzaną Made in Italy.

Grzejnik hydrauliczny w całości wykonany we Włoszech ze stali i charakteryzujący się liniowym i nowoczesnym designem , wzbogaconym o osłonę z lustrzaną dekoracją . Osobliwością tego grzejnika są spawy wykonane w całości ręcznie .

Dostępne w różnych rozmiarach dla różnych potrzeb i warunków, wariantach kolorystycznych, a także mogą być instalowane poziomo.
Dostępne ze stałym lub regulowanym oporem.

Grzejnik jest dostępny z osłonami w różnych wariantach kolorystycznych: przejrzyj kartę kolorów i w odpowiednim polu wskaż żądany kod koloru.

JAK WYBRAĆ GRZEJNIK WEDŁUG WYMIARÓW SWOJEGO POKOJU?
METRY KWADRATOWE* WYMAGANA MOC (WAT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* dane zostały przetworzone przy wysokości pomieszczenia 2,70 m.
** Podane dane są czysto teoretyczne i różnią się w zależności od konstrukcji i charakterystyki środowiskowej budynku. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z technikiem.

Materiał:
 • Pokrywa z kolorowej blachy stalowej;
 • Prawdziwa dekoracja lustrzana;
 • Szkielet grzejnika stalowego.
Uwaga: Zawory i uchwyt nie są wliczone w cenę, aby je otrzymać napisz do nas w formularzu „Poproś o informacje”.
Wszystkie grzejniki mogą być instalowane w istniejących systemach bez ingerencji murarskiej lub hydraulicznej , grzejniki będą korzystać z tych samych odległości od środka, które są już obecne w Twoim domu.
Aby utrzymać produkt w jak najlepszych warunkach przez długi czas w momencie instalacji, zamontuj wszystkie zawory termostatyczne z teflonem, nawet korek odpowietrzający, a nie z konopi.
Więcej instrukcji znajduje się w opakowaniu.

Viadurini ponownie przygląda się roli grzejnika w środowisku, podnosząc jego funkcję jako producenta ciepła do autentycznego odniesienia dla funkcjonalnych i designerskich mebli. To połączenie sprawia, że produkt jest nie tylko wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także mocną stroną komfortu i dobrego samopoczucia w domu. Wydajność made in Italy jest zawsze na pierwszym miejscu.
Włoska jakość, ekskluzywne technologie i modne wzornictwo dla ciepła w służbie człowieka i jego emocji. Grzejniki, które znajdują się na naszej stronie ogrzewają, wyposażają, uzupełniają i nadają nowe piękno pomieszczeniom.

Wysoka oszczędność energii, duża łatwość instalacji, wysoka jakość, możliwość dostosowania i prośby o wycenę, która jest łatwa i idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, to mocne strony tego specjalnego skrzela grzejników hydraulicznych.

Połączenie autentycznej włoskiej tradycji produkcyjnej z międzynarodowym sukcesem Viadurini jako luksusowego e-commerce dla domu ożywia kolekcję 33 modeli dostępnych w ponad 100 wariantach, która odwraca klasyczne linie promiennych elementów, tworząc w ten sposób oryginalność i kreatywność zdolny do upiększenia i wyposażenia każdej przestrzeni. Kolekcja czerpie inspirację bezpośrednio ze sztuki współczesnej i najnowszych trendów w całej Europie. Materiały? Tylko najlepsze, jak wspomniano, pochodzenia włoskiego i ręczne spawanie wszystkich stopów metali.
Kolejna rewolucja technologiczna możliwa dzięki tej kolekcji to personalizacja. Dziś to grzejniki, które Ci odpowiadają!
W pełni spersonalizowane kolory, wzory, wzory i rozmiary, aby uniknąć wykonywania jakichkolwiek prac murarskich w domu. Wreszcie wszystkie produkty wykonane mogą być wymagane z mocą wyższą niż standardowa. Dzięki ich powłoce w rzeczywistości krąży więcej wody, a zatem produkt oddaje więcej ciepła. Moc waha się od 1300W do 2450W. Uniwersalne w ustawieniu i idealne również do dużych środowisk ze względu na charakterystykę wydajności cieplnej przy minimalnej zawartości wody.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
 • NIP IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
 • pon-piąt 8.30-17.00
 • Via del pino 21 - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
 • info@viadurini.pl
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Powyższe ceny zawierają podatek VAT