Made in Italy

Chłodnica hydrauliczna do 2450 W z dekoracją Made in Italy - Floreo

 • Made in Italy
 • Kod: FLOREO
zł 12.757,93 zł 15.009,34 -15%
Zobacz wszystkie opcje:
Materiał Stal
Dostawa 20/35 dni roboczych
Gwarancja 2 lata

Grzejnik dekoracyjny hydrauliczny z kolorową osłoną i dekoracją Made in Italy.

Grzejnik hydrauliczny o nowoczesnym designie z kolorową osłoną bogatą w kolorowe zdobienia. Wykonane wyłącznie z włoskich materiałów . Cechą charakterystyczną tego grzejnika jest to, że wszystkie spawy wykonywane są ręcznie.

Grzejnik dostępny w różnych rozmiarach , wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!
Możliwość montażu poziomego.

Grzejnik dekoracyjny dostępny jest w różnych wariantach chromatycznych: przejrzyj wzornik kolorów i w odpowiednim polu wskaż wybrany kod. Na życzenie istnieje również możliwość dostosowania tła okładki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę w formularzu „ Poproś o informacje ”.

JAK WYBRAĆ GRZEJNIK WEDŁUG WYMIARÓW SWOJEGO POKOJU?
METRY KWADRATOWE* WYMAGANA MOC (WAT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* dane zostały przetworzone przy wysokości pomieszczenia 2,70 m.
** Podane dane są czysto teoretyczne i różnią się w zależności od konstrukcji i charakterystyki środowiskowej budynku. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z technikiem.

Materiał:
 • osłona z kolorowej blachy stalowej;
 • stalowy szkielet grzejnika.
Uwaga: Zawory i posiadacze są wykluczeni, aby je otrzymać, poproś o wycenę w odpowiednim formularzu „Poproś o informacje”.
Wszystkie grzejniki można zainstalować w istniejących systemach bez ingerencji murarskiej lub hydraulicznej, grzejniki będą korzystać z tych samych odległości od środka, które są już obecne w twoim domu.
Aby utrzymać produkt w jak najlepszych warunkach przez długi czas, podczas instalacji, zamontuj wszystkie zawory termostatyczne z teflonem, nawet korek odpowietrzający, a nie z konopi.
Więcej instrukcji znajduje się w opakowaniu.

Viadurini ponownie przygląda się roli grzejnika w środowisku, podnosząc jego funkcję jako producenta ciepła do autentycznego odniesienia dla funkcjonalnych i designerskich mebli. To połączenie sprawia, że produkt jest nie tylko wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także mocną stroną komfortu i dobrego samopoczucia w domu. Wydajność made in Italy jest zawsze na pierwszym miejscu.
Made in Italy jakość, ekskluzywne technologie i modny design dla ciepła w służbie człowieka i jego emocji. Grzejniki, które znajdują się na naszej stronie ogrzewają, wyposażają, uzupełniają i nadają nowe piękno pomieszczeniom.

Wysoka oszczędność energii, duża łatwość instalacji , wysoka jakość, możliwość dostosowania i zapytania o wycenę, które są łatwe i mogą być idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, to mocne strony tego specjalnego skrzela grzejników hydraulicznych.

Kolejna rewolucja technologiczna możliwa dzięki tej kolekcji jest dostosowywanie. Dziś to grzejniki, które Ci odpowiadają!
W pełni spersonalizowane kolory, motywy, wzory i rozmiary, aby uniknąć wykonywania prac murarskich w domu. Wreszcie wszystkie produkty wykonane mogą być wymagane z mocą wyższą niż standardowa. Dzięki ich powłoce w rzeczywistości krąży więcej wody, a zatem produkt oddaje więcej ciepła. Moc waha się od 500 W do 2450 W. Uniwersalne w ustawieniu i idealne również do dużych środowisk ze względu na charakterystykę uzysku ciepła przy minimalnej zawartości wody.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
 • NIP IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
 • pon-piąt 8.30-17.00
 • Via del pino 21 - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
 • info@viadurini.pl
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Powyższe ceny zawierają podatek VAT