Made in Italy

Chłodnica hydrauliczna do 730 W ze stali Made in Italy - Florian

  • Made in Italy
  • Kod: FLORIAN
zł 11.487,44 zł 14.359,31 -20%
Zobacz wszystkie opcje:
Materiał Stal
Rozmiar wys. 1500 mm x dł. 500 mm x odległość od środka 35 mm
Dostawa 20/35 dni roboczych
Gwarancja 2 lata

Hydrauliczny grzejnik stalowy w kształcie kaktusa Made in Italy.

Ten grzejnik hydrauliczny jest w całości wykonany we Włoszech ze stali i charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem oraz kształtem kaktusa . Grzejnik dostępny jest w różnych kolorach, aby zaspokoić każdy gust i potrzebę. Dostępne ze stałym lub regulowanym oporem.

Grzejnik dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych: przejrzyj kartę kolorów i w odpowiednim polu wskaż żądany kod koloru.

JAK WYBRAĆ GRZEJNIK WEDŁUG WYMIARÓW SWOJEGO POKOJU?
METRY KWADRATOWE* WYMAGANA MOC (WAT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* dane zostały przetworzone przy wysokości pomieszczenia 2,70 m.
** Podane dane są czysto teoretyczne i różnią się w zależności od konstrukcji i charakterystyki środowiskowej budynku. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z technikiem.

Materiał:
  • stal.
Cechy:
  • Moc wyjściowa (Δt50 ° C) 730 wat.
Uwaga: Zawory i uchwyt są wykluczone, aby je otrzymać, napisz do nas w formularzu „Prośba o informacje”.
Wszystkie grzejniki mogą być instalowane w istniejących systemach bez ingerencji murarskiej lub hydraulicznej , grzejniki będą korzystać z tych samych odległości od środka, które są już obecne w Twoim domu.
Aby utrzymać produkt w jak najlepszych warunkach przez długi czas w momencie instalacji, zamontuj wszystkie zawory termostatyczne z teflonem, nawet korek odpowietrzający, a nie z konopi.
Więcej instrukcji znajduje się w opakowaniu.

Viadurini ponownie przygląda się roli grzejnika w środowisku, podnosząc jego funkcję jako producenta ciepła do autentycznego odniesienia funkcjonalnego i projektowego do umeblowania . To połączenie sprawia, że produkt jest nie tylko wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także mocną stroną komfortu i dobrego samopoczucia w domu. Wydajność made in Italy jest zawsze na pierwszym miejscu.
Made in Italy jakość, ekskluzywne technologie i modny design dla ciepła w służbie człowieka i jego emocji. Grzejniki, które znajdują się na naszej stronie ogrzewają, wyposażają, uzupełniają i nadają nowe piękno pomieszczeniom.

Wysoka oszczędność energii, duża łatwość instalacji, wysoka jakość, możliwość dostosowania i prośby o wycenę, która jest łatwa i idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, to mocne strony tego specjalnego skrzela grzejników hydraulicznych.

Kolejna rewolucja technologiczna możliwa dzięki tej kolekcji to personalizacja. Dziś to grzejniki, które Ci odpowiadają!
W pełni spersonalizowane kolory, wzory, wzory i rozmiary, aby uniknąć wykonywania jakichkolwiek prac murarskich w domu. Wreszcie wszystkie produkty wykonane mogą być wymagane z mocą wyższą niż standardowa. Dzięki ich powłoce w rzeczywistości krąży więcej wody, a zatem produkt oddaje więcej ciepła. Uniwersalna w swojej lokalizacji, a także idealna do dużych środowisk ze względu na charakterystykę wydajności cieplnej przy minimalnej zawartości wody.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter