Made in Italy

Chłodnica hydrauliczna z pokrywą puzzli do 2450 W - Shining

  • Made in Italy
  • Kod: SPLENDENTE
zł 14.185,65 zł 17.732,06 -20%
Zobacz wszystkie opcje:
Materiał Stal
Dostawa 20/35 dni roboczych
Gwarancja 2 lata

Grzejnik dekoracyjny z układem puzzli i lustrem Made in Italy.

Grzejnik hydrauliczny w całości wykonany we Włoszech ze stali o nowoczesnym designie , złocony z kolorową osłoną, bogaty w prawdziwe lustrzane dekoracje przypominające puzzle.
Wykonane tylko z włoskich materiałów . Cechą charakterystyczną tego grzejnika jest to, że wszystkie spawy wykonywane są ręcznie .

Grzejnik dostępny w różnych rozmiarach , wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!
Możliwość montażu poziomego.

Grzejnik jest dostępny z tłem w różnych wariantach kolorystycznych: przejrzyj kartę kolorów i w odpowiednim polu wskaż żądany kod koloru.

JAK WYBRAĆ GRZEJNIK WEDŁUG WYMIARÓW SWOJEGO POKOJU?
METRY KWADRATOWE* WYMAGANA MOC (WAT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* dane zostały przetworzone przy wysokości pomieszczenia 2,70 m.
** Podane dane są czysto teoretyczne i różnią się w zależności od konstrukcji i charakterystyki środowiskowej budynku. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z technikiem.

Materiał:
  • Pokrywa z kolorowej blachy stalowej;
  • Prawdziwe ozdoby lustrzane;
  • Stalowy szkielet grzejnika.
Uwaga: Zawory i uchwyt nie są wliczone w cenę, aby je otrzymać napisz do nas w formularzu „Poproś o informacje”.
Wszystkie grzejniki mogą być instalowane w istniejących systemach bez ingerencji murarskiej lub hydraulicznej , grzejniki będą korzystać z tych samych odległości od środka, które są już obecne w Twoim domu.
Aby utrzymać produkt w jak najlepszych warunkach przez długi czas, podczas instalacji, zamontuj wszystkie zawory termostatyczne z teflonem, nawet korek odpowietrzający, a nie z konopi.
Więcej instrukcji znajduje się w opakowaniu.

Viadurini ponownie przygląda się roli grzejnika w środowisku, podnosząc jego funkcję jako producenta ciepła do autentycznego odniesienia funkcjonalnego i projektowego do umeblowania. To połączenie sprawia, że produkt jest nie tylko wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także mocną stroną komfortu i dobrego samopoczucia w domu. Wydajność made in Italy jest zawsze na pierwszym miejscu.
Włoska jakość, ekskluzywne technologie i modne wzornictwo dla ciepła w służbie człowieka i jego emocji. Grzejniki, które znajdują się na naszej stronie ogrzewają, wyposażają, uzupełniają i nadają nowe piękno pomieszczeniom.

Wysoka oszczędność energii, duża łatwość instalacji , wysoka jakość, możliwość dostosowania i prośby o wycenę, która jest łatwa i idealnie dopasowana do twoich potrzeb, to mocne strony tego specjalnego skrzela grzejników hydraulicznych.

Połączenie autentycznej włoskiej tradycji produkcyjnej z międzynarodowym sukcesem Viadurini jako luksusowego e-commerce dla domu ożywia kolekcję 33 modeli dostępnych w ponad 100 wariantach, która odwraca klasyczne linie promiennych elementów, tworząc w ten sposób oryginalność i kreatywność zdolny do upiększenia i wyposażenia każdej przestrzeni. Kolekcja czerpie inspirację bezpośrednio ze sztuki współczesnej i najnowszych trendów w całej Europie. Materiały? Tylko najlepsze, jak wspomniano, pochodzenia włoskiego i ręczne spawanie wszystkich stopów metali.
Kolejna rewolucja technologiczna możliwa dzięki tej kolekcji to personalizacja. Dziś to grzejniki, które Ci odpowiadają!
W pełni spersonalizowane kolory, motywy, wzory i rozmiary, aby uniknąć wykonywania jakichkolwiek prac murarskich w domu. Wreszcie wszystkie produkty wykonane mogą być wymagane z mocą wyższą niż standardowa. Dzięki ich powłoce w rzeczywistości krąży więcej wody, a zatem produkt oddaje więcej ciepła. Moc waha się od 1300W do 2450W. Uniwersalne w ustawieniu i idealne również do dużych środowisk ze względu na charakterystykę wydajności cieplnej przy minimalnej zawartości wody.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter