Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Grzejnik poziomy chromowany design Astrasstyle

Kod: ASTRA-S-STYLE
zł 4.816,33 zł 6.898,01 -30%
z VAT

madein_italy

- +
Dostawa
20/25 dni
Gwarancja
2 anni
Na wymiar
Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini
Grzejnik poziomy chromowany design Astrasstyle
JAK WYBRAĆ GRZEJNIK W ZALEŻNOŚCI OD MYMIARÓW POMIESZCZENIA
 
Metry kwadratowe* Niezbędna moc (wat)**
6 m²  520 W
10 m²  870 W
12 m²  1045 W
20 m²  1739 W
30 m²  2609 W
50 m²  4347 W

* dane zostały przetworzone, biorąc pod uwagę wysokość pomieszczenia 2,70 ​m
**
Podane dane są teoretyczne i różnią się w zależności od budowy i właściwości środowiskowych budynku. W celu uzyskania informacji skontaktuj się ze swoim technikiem. 

Nadaje się do wszystkich pomieszczeń i środowisk, od rustykalnego, shobby, szyk lub retro, gdzie przekaże wyjątkowy design i nie do odparcia. Wykonane wyłącznie z włoskich materiałów. Osobliwością tego grzejnika jest to, że wszystkie spoiny są wykonane ręcznie. Grzejniki dekoracyjne dostępne są w różnych rozmiarach, wybierz ten, który pragniesz!

Materiał:
  • osłona z blachy stalowej chromowej
  • szkielet grzejnika stalowy
Grzejniki dostępne w różnych wersjach, otwórz tabelę kolorów i wybierz interesujący cię kod w dolnej ramce.

Uwaga: Zawory termostatyczne nie są wliczone w cenę, aby je zakupić skontaktuj się z nami na: info@viadurini.pl

CHROMOTERAPIA: Kolory pomagają naszemu ciału i psychice, aby przywrócić ich naturalną równowagę i efekty fizyczne i psychiczne, które mogą stymulować organizm i łagodzą niektóre objawy. Każdy kolor jest związane ze szczególną cechą psychiczną i duchową, ma szczególny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Czerwony kolor jest idealny dla tych, którzy chcą się ogrzać, intensywność i witalność w swoim środowisku; Niebieski to kolor, który relaksuje, pobudza, odświeża, nadaje spokój, poczucie przestrzeni i eteryczna; fioletowy jest to kolor "zimny", Kolor "kosmiczny" energii; Żółty to kolor słońca, nadaje witalność i ożywia atmosferę pomieszczenia; Pomarańczowy jest "ciepły kolor" daje spokoju, entuzjazm, radość; Wreszcie, zielony to kolor natury i symbolizuje życie, świeżość, równowagę i harmonię.
Aby otrzymać dodatkowo zestaw kolorów terapii w siedmiu kolorach z prędkością i zdalnie sterowaną intensywnością, poproś nas o cenę na: info@viadurini.pl

WAŻNE: Wszystkie modele design mogą być instalowane na istniejących systemach bez żadnych dodatkowych prac instalacyjnych, systemy grzewcze będą używać tych samych dystansach, które są już obecne w domu, ponieważ przystosowanie to nowe hasło!
Zapytaj nas o cenę jeżeli interesuje cię specjalny grzejnik wykonany tylko dla ciebie na: info@viadurini.pl

RADA TECHNICZNA:  aby utrzymać produkt w najlepszych warunkach z przebiegiem lat jest obowiązkiem podczas instalacji zamontować zawory termostatyczne z pokryciem teflonowym, a nie z konopi.

Viadurini dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowej kolekcji Design Radiators do mieszkań, rodzi się z partnerstwa z jedną z wiodących firm od ponad 30 lat produkuje Thermo ręcznie wykonane  w 100% Made in Italy.
Połączenie pomiędzy autentycznej włoskiej tradycji wytwarzania i międzynarodowego sukcesu Viadurini jako luksusowy e-commerce dla domu daje życia kolekcji 33 modeli dostępnych w ponad 100 odmianach, które przewracają klasyczne linie elementów promieniujących, tworząc oryginalne produkty i oszczędne w stanie upiększyć i ozdobić każde pomieszczenie. Kolekcja czerpie inspirację bezpośrednio od sztuki współczesnej i najnowszy trend, które przecinają Europę. Materiały? Tylko najlepsze włoskiego pochodzenia i spawania wszystkich stopów metali wykonane ręcznie.
Kolejna rewolucja technologiczna możliwa z kolekcją Viadurini jest personalizacja. Dziś są to grzejniki, które przystosowują się do was!
Kolory, wzory, ozdoby i niestandardowe wymiary aby uniknąć jakichkolwiek prac budowlanych w naszym domu. Ostatecznie wszystkie produkty z kolecji Design Radiators można zamówić z większą mocą niż standardowe. Dzięki powłoce krąży więcej wody, a następnie produkt wydziela więcej ciepła. Zakres mocy od 500 W do 2.4000 W. 

 

Ostatnio oglądane produkty