Made in Italy

Chromowany poziomy grzejnik hydrauliczny o wydajności do 2900 W — mleczny

 • Made in Italy
 • Kod: LATTEA
zł 7.281,90 zł 8.566,97 -15%
Materiał Stal
Dostawa 20/35 dni roboczych
Gwarancja 2 lata

Hydrauliczny grzejnik poziomy chromowany o nowoczesnym designie Made in Italy.

Ta rurowa i pozioma hydrauliczna płyta promiennikowa wyprodukowana we Włoszech charakteryzuje się nowoczesnym i oryginalnym designem . Grzejnik z chromowanej stali , który dodaje elegancji Twojemu domowi. Cechą charakterystyczną tego grzejnika jest to, że wszystkie spawy wykonywane są ręcznie .

Dostępne w różnych rozmiarach, wybierz ten, który najlepiej odpowiada Tobie i Twoim potrzebom! Nasze grzejniki można nabyć w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Kolory są podstawowym i szczególnie ważnym elementem wystroju Twojego domu. Każdy kolor wiąże się z określonymi cechami psychicznymi i duchowymi oraz ma określony wpływ na funkcjonowanie organizmu.

JAK WYBRAĆ GRZEJNIK WEDŁUG WYMIARÓW SWOJEGO POKOJU?
METRY KWADRATOWE* WYMAGANA MOC (WAT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* dane zostały przetworzone przy wysokości pomieszczenia 2,70 m.
** Podane dane są czysto teoretyczne i różnią się w zależności od konstrukcji i charakterystyki środowiskowej budynku. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z technikiem.

Materiał:
 • Stal.
Uwaga: Zawory i uchwyt nie są wliczone w cenę, aby je otrzymać napisz do nas w formularzu „Prośba o informacje ”.
Wszystkie grzejniki można zainstalować w istniejących systemach bez ingerencji murarskiej lub hydraulicznej, grzejniki będą korzystać z tych samych odległości od środka, które są już obecne w twoim domu.
Aby utrzymać produkt w jak najlepszych warunkach przez długi czas w momencie instalacji, zamontuj wszystkie zawory termostatyczne z teflonem, nawet korek odpowietrzający, a nie z konopi.

Viadurini ponownie przygląda się roli grzejnika w środowisku, podnosząc jego funkcję jako producenta ciepła do autentycznego odniesienia dla funkcjonalnych i designerskich mebli. To połączenie sprawia, że produkt jest nie tylko wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także mocną stroną komfortu i dobrego samopoczucia w domu. Wydajność made in Italy jest zawsze na pierwszym miejscu.
Włoska jakość, ekskluzywne technologie i modne wzornictwo dla ciepła w służbie człowieka i jego emocji. Grzejniki, które znajdują się na naszej stronie ogrzewają, wyposażają, uzupełniają i nadają nowe piękno pomieszczeniom.

Wysoka oszczędność energii, duża łatwość instalacji, wysoka jakość, możliwość dostosowania i prośby o wycenę, która jest łatwa i idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, to mocne strony tego specjalnego skrzela grzejników hydraulicznych.

Kolejna rewolucja technologiczna możliwa dzięki tej kolekcji jest dostosowywanie. Dziś to grzejniki, które Ci odpowiadają!
W pełni spersonalizowane kolory, wzory, wzory i rozmiary, aby uniknąć wykonywania jakichkolwiek prac murarskich w domu. Wreszcie, wszystkie wykonane produkty mogą być zamawiane z mocą wyższą niż standardowa. Dzięki ich powłoce w rzeczywistości krąży więcej wody, a zatem produkt oddaje więcej ciepła. Moc waha się od 700W do 2900W. Uniwersalna w swojej lokalizacji, a także idealna do dużych środowisk ze względu na charakterystykę wydajności cieplnej przy minimalnej zawartości wody.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
 • NIP IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
 • pon-piąt 8.30-17.00
 • Via del pino 21 - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
 • info@viadurini.pl
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Powyższe ceny zawierają podatek VAT