Made in Italy

Ciężki biały lniany biegacz z szydełkową koronką na luksusowych bokach - Giangi

  • Made in Italy
  • Kod: GIANGI
zł 353,69 zł 393,01 -10%
Materiał bielizna
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 40
Głębokość (cm) 90

Bieżnik z czystego białego lnu z koronkową dekoracją, elegancki i luksusowy design wykonany we Włoszech.

Wartość tradycji łączy nowoczesny styl życia z tym białym lnianym bieżnikiem z zagiętymi brzegami i ozdobionym szydełkową koronkową teksturą naszytą na dwóch krótszych bokach.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i prostemu projektowi, który wskazuje na istotę piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna.
Uzyskane w ten sposób splątanie wątków jest w stanie zinterpretować energię życiową każdego miejsca, dając wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Kompozycja:
  • 100% lniana tkanina
Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro