Made in Italy

Ciężki biały lniany bieżnik z włoską luksusową koronką z tiulu - Eucaro

  • Made in Italy
  • Kod: EUCARO
zł 448,56 zł 560,69 -20%
Materiał bielizna
Dostawa Produkt dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni
Długość (cm) 50
Głębokość (cm) 160

Biały lniany bieżnik z tiulową koronką i zawiniętym brzegiem, luksusowy design wykonany we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia z tym białym bieżnikiem z grubego wysokiej jakości lnu i miękkim w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają naturalny wygląd, ozdobionym tiulową koronką naszytą z dwóch krótkich boków i brzegiem z marszczeniem.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i prostemu projektowi, który wskazuje na istotę piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna.
Uzyskane w ten sposób splątanie wątków jest w stanie zinterpretować energię życiową każdego miejsca, dając wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter