Made in Italy

Ciężki lniany ręcznik do twarzy z koronką Poema 2 sztuki, 2 kolory - zamek

 • Made in Italy
 • Kod: CASTLE3
zł 676,34 zł 795,71 -15%
Materiał bielizna
Dostawa Dostępne 7 dni roboczych / 4 tygodnie na produkcję;
Długość (cm) 60
Głębokość (cm) 110

Lniany ręcznik do twarzy z koronką w 2 kolorach, 2 luksusowe sztuki wyprodukowane we Włoszech.

Wartość tradycji łączy w sobie nowoczesny styl życia z lnianym ręcznikiem do twarzy z ozdobną koronką poemat w dwóch wykończeniach.
Ręcznik jest produkowany we Włoszech z wysokiej jakości bawełny i jest miękki w dotyku dzięki specjalnym zabiegom poprawiającym jego naturalny wygląd. To idealna tkanina do łazienki, ponieważ jest hipoalergiczna , antybakteryjna, a przede wszystkim higroskopijna, z pełnym poszanowaniem dla skóry, dzięki zastosowaniu naturalnych i hipoalergicznych barwników, które nadają blasku i polotu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Ten len to w istocie absolutna nowoczesność , wybór, aby żyć współczesnością tych, którzy chcą spędzić chwilę całkowitej wolności, co prowadzi do stworzenia autentycznego i ręcznie wykonanego produktu najwyższej jakości.
Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje więc na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Artykuł powstał z szacunkiem dla każdego elementu, traktując naturę jako styl życia, aby uzyskać równowagę energii życiowych, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia, w której zrównoważony rozwój ekologiczny staje się sposobem bycia. Idealny dla tych, którzy żyją teraźniejszością oczami jutra, dla tych, którzy żyją światem jako nieskończoną i wolną przestrzenią, w której nie potrzeba słów.

Dostępne wykończenia:
 • turkus - stare życie
 • cukierkowy róż - stare cukierki
Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów. Nasza pościel jest nieskończenie nowoczesna. Wybór współczesnego stylu życia będącego tłem dla rytmu życia. Dedykowany tym, którzy przeżywają swoje doświadczenie z przestrzenią jako momentem absolutnej wolności, poszukując konkretu, któremu musi towarzyszyć bezkompromisowy styl.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
 • NIP IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
 • pon-piąt 8.30-17.00
 • Via del pino 21 - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
 • info@viadurini.pl
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Powyższe ceny zawierają podatek VAT