Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Blat łazienkowy wiszący design Carve White Cipì z drążkiem na ręcznik

Kod: CP880-TCW
zł 9.366,33 zł 11.637,97 -20%
z VAT
- +
Rozmiar
97 x 50 x16 cm
Dostawa
7/10 dni roboczych
Cipì
Blat łazienkowy wiszący z  Natural Acrylic Stone – Hi Macs® z drążkiem na ręczniki. 
Wyposażony z zawieszeniami Easy White, sróbkami do zawieszeń i do zamontowania ściennego. Wycięcie na kran i rury może być robione (delikatnie i ostrożnie) normalną wiertarką.
Mozliwość łączenia z pod blatem Carve White 

Porady pielęgnacji
Kamień akrylowy: z odpowiednią pielęgnacją Hi Macs® utrzymuje się jako nowy nawet po paru latach.
Jeśli szukacie materiału o wysokiej jakości, trwałe i odporne, Hi Macs® Natural Acrylic Stone jest najlepszym rozwiązaniem. Ten materiał na nasiąka brudu i jest wytrwałe, który w dodatku jest łatwy do czyszczenia.
Oto kilka prostych informacji na temat czyszczenia i utrzymania produktu :
Brud codzienny
Hi Macs® jext to materiał całkowicie jednorodny. Nie jest porowaty, więc jest łatwy do czyszczenia wilgotną szmatką, gąbką i łagodnym środkiem. Do wszystkich powierzchni z wykończeniami matowanymi,  można bez żadnego problemu używać kremów ściernych dostępnych w sklepach.
W tym przypadku, w celu utrzymania jednolitego wyglądu, można również wycierać za każdym razem całą powierzchnię wilgotną gąbką.
Oporny brud
Produkt może stanowić uporczywe zabrudzenia spowodowane barwieniu żywności, herbaty lub soku owocowego. Te plamy można łatwo usunąć z wybielaczem (nie zostawiaćdłużej niż 5 minut).
Następnie, umyć powierzchnię płynem generycznym dostępne w sprzedaży, i następnie czystą wodą. Powierzchnie matowe mogą być czyszczone poprzez kremy ścierne. Lakier do paznokci może być usunięty bez problemu używając produktu specjalnego (bez acetonu) lub kremem ściernym.
Kwaśne środki czyszczące
Niektóre produkty posiadają kwas ( np. chlorek metylu lub aceton). Nie będą mogły być używane do czyszczenia tych powierzchni Hi Macs® . Jeśli przez jakikolwiek przypadek te produkty dotkną powierzchnię, umyć natychmiastowo wodą z dużym użyciem płynu, aby uniknąc tworzeniu się stałych plam.
Oparzenia
Niewielkie oparzenia lub resztki nikotyny będą mogły być usunięte tradycjonalnym produktem ściernym lub gąbką. Jeśli to spowoduje lekkie matowanie powierzchni, można przywrucić błysk używając gąbki ściernej drobnoziarnistej.
Ostre przedmioty
Przedmioty ostre i spiczaste mogą zostawiać zadrapania na powierchniach. Małe przecięcia i zadrapania mogą być naprawione przy niewielkim wysiłku. W przypadku dużych zadrapań i uszkodzeń wystarczy się zgłosić do specjalisty.
DLACZEGO WARTO KUPIĆ
  • doskonała jakość / stosunek ceny
  • Projekt produktu
  • materiałów odpornych

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty