Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Cliff nowoczesna sofa ogrodowa Talenti, autorstwa Ludovica i Roberto Palomba

Kod: DIVANOCLIFF
zł 41.728,12
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
L268 x P 100 x H 90 cm; altezza seduta 38 cm
Projektant
Ludovica i Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
material podstawa
sznurek syntetyczny
materiał siedziska
tkanina
Talenti
Sofa Cliff z kolekcji Talenti, zaprojektowana przez Ludovicę i Roberto Palombę
Sofa Cliff ma konstrukcję wykonaną z syntetycznego sznurka i zdejmowanych poduszek z tkaniny z wyściółką z suchej pianki. Syntetyczny sznur jest materiałem składającym się z podwójnego oplotu zbudowanego z poliestrowego rdzenia i wielowłókienkowego pokrycia propylenowego. Zewnętrzne włókno, którego jest mieszanka, jest wodoodporne i odporne na promieniowanie UV.
Sofa jest dostępna w następujących kombinacjach:
- beżowa struktura sznurka, beżowa poduszka (tkanina 100% PP)
- beżowa struktura sznurka, zielona poduszka (tkanina 100% PP)
- ciemnoszara struktura sznurka, ciemnoszara poduszka (tkanina w 100% akrylowa, wodoodporna)

Daj sobie meble ogrodowe o ekskluzywnym designie, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Cliff grana jest na zestawieniu różnych materiałów, zrodzonych z badań nad nowymi językami. Jest synonimem wielkiej wszechstronności. Detale wykonane ze splecionych lin żeglarskich i tkanin z motywami geometrycznymi tworzą poczucie zabawy; z superglomeratem. Różnorodność chromatyczności w połączeniu z modularnością struktur pozwala na układanie elementów w absolutną swobodę, generując nieskończone możliwości kombinacji. Moduły w wersji z plecionej liny mają metalową konstrukcję rurową, pomalowaną w tym samym kolorze, co tkanina poduszek i sznurka. W elementach tkaniny struktura jest ukryta.
Konstrukcja jest wykonana z malowanego proszkowo aluminium w graficie, natomiast oparcia, również składające się z wewnętrznej struktury z aluminium, są pokryte tkaniem lin z tkaniny syntetycznej lub zdejmowaną osłoną z tkaniny.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talentów, więc możemy dostarczyć Ci dowolny element tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga: Dla dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę księcia.

Ostatnio oglądane produkty