Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Airport stół rozkładany ceramiczny do 260 cm

Kod: AIRPORTCER
zł 16.693,70
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
130(195/260)x90x76,5cm
Dostawa
20 dni robocze
Connubia
Connubia Calligaris Airport stół rozkładany ceramiczny do 260 cm

Rozkładany stół z metalową konstrukcją i prostokątnym ceramicznym blatem. Super rozszerzalny. Idealny stół zarówno w kuchni, jak i eleganckiej jadalni.
Elementem charakterystycznym jest możliwość podwojenia długości podstawy w 2 łatwych krokach dzięki półautomatycznemu opatentowanemu mechanizmowi otwierania (do 260 cm).
Produkt dostepny w różnych wykończeniach: wybierz idealne do twojego pomieszczenia.

Cechy:
- łatwe do przenoszenia i wyrównywania dzięki małym kołom włożonym w nogi;
- w komplecie z półautomatycznym systemem przedłużania;
- nogi umieszczone w obwodzie stołu dla wygody gości
- w stanie pomieścić do 10 osób;
- nowoczesny design

Informacje techniczne:
Aby otworzyć stół, wystarczy ustawić się na jego końcu; pod konstrukcją wsporczą blatu znajdują się dwa uchwyty.Chwyć za uchwyty i pociągnij do siebie powierzchnię blatu: w ten sposób stół rozciąga się na 195 cm. Powtórzyć ostatnią operację, aby wydłużyć stół do 260 cm.
Aby przywrócić stoł do jej pierwotnej długości,procedura do wykonania jest taka sama: w miejsce uchwytów znajdują się dwa przyciski; po aktywacji uwalniają prowadnice, na których przesuwa się przedłużenie, które po niewielkim naciśnięciu powraca ukryte w stole.

FIRMA WŁOSKA: CALLIGARIS
W 2016 roku Calligaris prezentuje nową markę Connubia by Calligaris: kolekcja, która zawiera całą tradycję, jakość i design, które zawsze towarzyszyły włoskiej firmie.
Calligaris urodził się w Manzano del Friuli w 1923 roku. Dziś Calligaris jest znana na całym świecie, obsługuje ponad 90 krajów i współpracuje z międzynarodowymi projektantami.
 

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty