Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Czarny fotel biurowy ergonomiczny z wysokim oparciem Overtime Luxy

Kod: 2100R 4OVGI02 -
zł 2.828,51
z VAT

madein_italy

Usługi związane z produktem

Zobacz wszystkie opcje:

- +
Projektant
Luxy R & D
Dostawa
20 dni roboczych
Luxy
Czarny fotel biurowy ergonomiczny z wysokim oparciem Overtime 
Funkcjonalny z wysokim oparciem, podparcie lędźwiowe, z podłokietnikami regulowanymi 3D, sychron, lśniąca podstawa, czarny plastik

JAK WYBRAĆ TAPICERKĘ
Krzesło biurowe jest dostępne w wersji z materiału (tablica tapicerki B) lub skórzanej wołowej (tablica tapicerki TP). Wybierz z listy typ tapicerki wybranej przez ciebie. Po wyświetleniu wybranego koloru, wpisz numer kodu tapicerki w dolne okienko.

Najwyższe rozwinięcie koncepcji fotela. Overtime jest dostepny w wersji siedziska wypchanego lub z siatki i oparcia z siatki elastycznej i oddychającej.
Podłokietniki są z 3D (regulowane w wysokości, głębokości i rotacji) z pad w PU, natomiast mechanizm jest synchronizowany z 7 pozycjami blokującymi, do wyboru bez lub z mechanizmem podnoszenia.
Dbałość o szczegóły znajduje się także w oparciu, który zawiera w standardzie wyposażone  regulowane podparcie lędźwiowe, z możliwością wstawienia wygodne oparcie w PU.
Do wyboru zagłówek regulowany i wieszak ztyłu jako optional.
Overtime jest dostępny z siatką w kolorze sarym lub czarnym, natomiast podstawa czarna lub szara jest z plastiku lub aluminium lśniącego.


OPARCIE: konstrukcja oparcia z poliamidu z włókna szklanego i pokryta z siatki ognioodpornej
SIEDZISKO: gęstość pianki 60 kg / m3, z polipropylenu, z drewnianą wkładką wielowarstwową o grubości 10 mm i blachy zakrywające z poliuetanu z wykończeniem przeciw-zarysowania
KONSTRUKCJA: oparcie ze stali o wysokiej wytrzymałości  o przekroju okragłym 25mm z blachą stalową ze stali o grubości 6 mm, wykończenie chromowane
PODŁOKIETNIKI: regulowane w wysokości, głębokość i rotacja z nylonu, górna wkładka miękka z poliuretanu czarnego
MECHANIZM:   synchron i płyta
PODSTAWA: odlewane aluminium z wykończeniem polerowanym lub z nylonu czarnego lub szarego
KÓŁKA: ścrednica 65 mm gumowe 
 

Ostatnio oglądane produkty