Made in Italy

Dekoracyjny wazon ceramiczny w kształcie ryby królewskiej Made in Italy - Rey

  • Made in Italy
  • Kod: REY
zł 2180,47 zł 2422,75 -10%
Materiał Ceramiczny
Dostawa 7 dni na magazynie / 4 tygodnie na zamówienie
Długość (cm) 22
Głębokość (cm) 22
Wzrost (cm) 35

Ozdobny wazon na kwiaty wykonany z ceramiki w kształcie ryby Made in Italy.

Ta linia produktów została zaprojektowana i zbudowana przez włoskich rzemieślników z materiałów dobranych tak, aby zapewnić produkt w 100% wyprodukowany we Włoszech dzięki gęstej sieci laboratoriów rozsianych po całym terytorium Włoch, które reprezentują włoską doskonałość w tworzeniu wysokiej jakości ręcznie robionych produktów. . Są to produkty zaprojektowane tak, aby były trwałe i miały silną osobowość, które mogą stać się częścią codziennego życia każdego z dyskrecją, dlatego każdy produkt charakteryzuje się własną autonomią, która pozwala mu dostosować się do bardzo różnych sytuacji wyposażenia. wśród nich, od najbardziej klasycznych po najnowocześniejsze, zawsze znajdując swoją przestrzeń i doskonałą lokalizację.

Dekoracyjny wazon na kwiaty idealny do ozdabiania i ozdabiania zarówno wnętrz, takich jak salon czy kuchnia, jak i przestrzeni zewnętrznych, takich jak tarasy czy ogrody.
Wykonane ręcznie z ceramiki we Włoszech i charakteryzujące się zabawnym kształtem ryby królewskiej, typową rybą śródziemnomorską, oraz żółtym kolorem.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro