Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Dekoracyjny wazon ceramiczny w kształcie ryby królewskiej Made in Italy - Rey

Kod: REY
zł 1.767,42 zł 2.384,18 -26%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Ceramiczny
Dostawa
7 dni na magazynie / 4 tygodnie na zamówienie
Długość (cm)
22
Głębokość (cm)
22
Wzrost (cm)
35
Viadurini in the Garden

Ozdobny wazon na kwiaty wykonany z ceramiki w kształcie ryby Made in Italy.

Ta linia produktów została zaprojektowana i zbudowana przez włoskich rzemieślników z materiałów dobranych tak, aby zapewnić produkt w 100% wyprodukowany we Włoszech dzięki gęstej sieci laboratoriów rozsianych po całym terytorium Włoch, które reprezentują włoską doskonałość w tworzeniu wysokiej jakości ręcznie robionych produktów. . Są to produkty zaprojektowane tak, aby były trwałe i miały silną osobowość, które mogą stać się częścią codziennego życia każdego z dyskrecją, dlatego każdy produkt charakteryzuje się własną autonomią, która pozwala mu dostosować się do bardzo różnych sytuacji wyposażenia. wśród nich, od najbardziej klasycznych po najnowocześniejsze, zawsze znajdując swoją przestrzeń i doskonałą lokalizację.

Dekoracyjny wazon na kwiaty idealny do ozdabiania i ozdabiania zarówno wnętrz, takich jak salon czy kuchnia, jak i przestrzeni zewnętrznych, takich jak tarasy czy ogrody.
Wykonane ręcznie z ceramiki we Włoszech i charakteryzujące się zabawnym kształtem ryby królewskiej, typową rybą śródziemnomorską, oraz żółtym kolorem.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty