Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Dekoracyjny wazon na kwiaty ze spodkiem z terakoty Made in Italy - Lorna

Kod: LORNA
zł 950,13 zł 1.280,60 -26%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Terakota
Dostawa
7 dni na magazynie / 4 tygodnie na zamówienie
Długość (cm)
23
Głębokość (cm)
23
Wzrost (cm)
23.5
Viadurini in the Garden

Wazon z terakoty ze spodkiem Made in Italy.

Ta linia produktów została zaprojektowana i zbudowana przez włoskich rzemieślników z materiałów dobranych tak, aby zapewnić produkt w 100% wyprodukowany we Włoszech dzięki gęstej sieci laboratoriów rozsianych po całym terytorium Włoch, które reprezentują włoską doskonałość w tworzeniu wysokiej jakości ręcznie robionych produktów. . Są to produkty zaprojektowane tak, aby były trwałe i miały silną osobowość, które mogą stać się częścią codziennego życia każdego z dyskrecją, dlatego każdy produkt charakteryzuje się własną autonomią, która pozwala mu dostosować się do bardzo różnych sytuacji wyposażenia. wśród nich, od najbardziej klasycznych po najnowocześniejsze, zawsze znajdując swoją przestrzeń i doskonałą lokalizację.

Dekoracyjny wazon na kwiaty i jest wykonany w całości ręcznie przez doświadczonych rzemieślników, czerpiąc inspirację z klasycznych kształtów donic ogrodowych.
Ten wspaniały wazon wykonany jest z wysokiej jakości terakoty i zawiera praktyczny spodek również w terakocie, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz w ogrodach lub na tarasach.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty