Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Designerska huśtawka ogrodowa Talenti Cleo wykonana we Włoszech

Kod: CLEOALT
zł 14.843,43
z VAT
- +
Rozmiar
dł. 100xp.85cm
Dostawa
15 dni roboczych
Talenti
Designerska huśtawka ogrodowa Talenti Cleo wykonana we Włoszech
Huśtawka ogrodowa Cleo by Talenti charakteryzuje się konstrukcją z drewna tekowego, wzmocnieniami strukturalnymi ze stali nierdzewnej oraz siedziskami wspartymi na syntetycznych elastycznych paskach przeznaczonych do użytku na zewnątrz.
Tkanina występuje w dwóch wariantach: jasny melanż ecru lub melanż brąz.
Poduszki z tkaniny, zdejmowane, łatwe do prania i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Szybkoschnąca piankowa wyściółka. Nogi z aluminium malowanego proszkowo na kolor kamiennoszary.

UŻYTKOWANIE I KONSERWACJA:
W celu dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie, poproś o wycenę pod adresem : clienti@viadurini.it .
Wypierz poduszki z tkaniny w normalnym cyklu w maksymalnej temperaturze 40 ° C. Nie czyść chemicznie. Nie prasować.
Do pielęgnacji i ochrony drewna polecamy nasz „Zestaw do pielęgnacji drewna”. Małe plamy powierzchniowe spowodowane olejem lub innymi produktami spożywczymi należy natychmiast usunąć, zanim drewno będzie mogło je głęboko wchłonąć. Ponieważ jest to materiał naturalny, w wyniku zawilgocenia i nagłych zmian temperatury można zaobserwować różnice w kolorze, a nawet pęknięcia.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty