Meble na zamówienie - Viadurini

Kontrakt Viadurini jest odpowiedzią na potrzeby każdego przedsiębiorcy lub podmiotu, który chce urządzić otoczenie ze stylem; czy to biura, luksusowe hotele, pensjonaty, łodzie, statki, restauracje / pizzerie, uniwersytety ... Viadurini może!

Dzięki bogatemu katalogowi ponad 20 000 starannie wyselekcjonowanych produktów, Viadurini posiada specjalne kompetencje, aby przełożyć estetyczne i funkcjonalne potrzeby klienta na różnorodne rozwiązania.

E-commerce Romagna, sprzyja i często wyprzedza międzynarodowe gusta i trendy, z nieskończonym wyborem produktów Made in Italy, gwarantujących maksymalną jakość i dbałość o szczegóły każdego elementu.
Viadurini specjalizuje się w dostawach do wyposażenia kontraktowego i często realizuje wszelkiego rodzaju ekskluzywne projekty, realizując swoje pomysły i proponując rozwiązania możliwie jak najbliższe zapotrzebowaniu, a czasem nawet przekraczające oczekiwania.

Bezpośredni kontakt z firmami produkcyjnymi pozwala Viadurini zaspokoić nawet najbardziej nietypowe zamówienia na produkty na zamówienie. Personalizacja to słowo kluczowe. Jeśli nie znajdziesz koloru ani rozmiaru wybranego akcesorium do projektowania, Viadurini może utworzyć go bezpośrednio ad hoc dla twojego klienta, tak jak zrobił to już kilka razy.
Dla tych, którzy szukają unikalnych elementów, specjalna kolekcja Viadurini oferuje ponad 3000 produktów stworzonych wyłącznie dla tej marki.

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi Viadurini, który pierwotnie urodził się, aby obsługiwać rynek włoski, teraz jest na rynku międzynarodowym dzięki oficjalnej stronie internetowej przetłumaczonej na 12 języków (włoski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, polski, czeski, rumuński, szwedzki , Duński, holenderski i rosyjski) zapewniający pomoc zarówno na czacie, jak i przez telefon.

Jeśli jesteś ciekawy i chcesz spojrzeć na tych, którzy już z nami pracowali, zajrzyj do sekcji naszego bloga poświęconej temu tematowi: „Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do BLOGU”.

File allegati

Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT