Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Zegar drewno dekowacja Dolo, nowoczesny design made in Italy

Kod: Dolo
zł 1.767,82 zł 2.653,96 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Dostawa
7 dni
Viadurini
Zegar ścienny wykonany w drewnie Dolo
Dolo to zegar ścienny, na którym wytworne i eleganckie linie wydają się wyhaftowane na powierzchni. Szczegóły oryginalnego stylu, który pomaga nadać wartość dodaną Twojemu wnętrzu.

Wykorzystanie pięknych i mało znanych esencji z drewna jest jedną z charakterystycznych cech tego zegarka wyprodukowanego we Włoszech. Jest w całości wykonywany przez fachowców, którzy dążą do idei jakości wykraczającej poza produkt i obejmują zaangażowanie i ciągłe poszukiwanie ulepszeń. Dolo składa się ze stiukowej struktury drewnianej. Obejmuje to procedury, w których powierzchnia drewnianego panelu jest spalana o kilka dziesiątych milimetra, tworząc małe rowki, które będą wypełniane ręcznie fugą. Kolor stiuku jest obecnie tworzony w określony sposób dla każdego produktu, dzięki czemu najlepiej pasuje do koloru drewna. Układanie 3 warstw masy szpachlowej następuje po ręcznym szlifowaniu i wykańczaniu powierzchni.
Róża jest dostępna w dwóch rozmiarach i trzech różnych kolorach stosowanych w różnych rodzajach drewna:
Wymiary:
- L40 x P3 x H40 cm; średnica 40 cm.
- L50 x P3 x H40 cm; średnica 50 cm.
kolory:
- Zimno: esencje z czarnego jesionu. Krawędź jest w czarnym popiele, a dłonie i liczby są z naturalnego aluminium;
- Ciepłe: drewniane boki w kolorze wenge. Granica jest w farbowanych bokach, a dłonie i cyfry są wykonane z naturalnego aluminium;
- Kolory: esencja purpurowej brzeczki pitnej. Krawędź jest w czarnym popiele, a dłonie i cyfry w naturalnym aluminium.
Popiół jest zwarty, odporny i jednocześnie elastyczny. Jest szeroko stosowany w naturalnych, ale także barwionych, wzmacniając zarówno żyłę materiału i jasność koloru. Boki są twardą, zwartą i elastyczną esencją z tropikalnej Afryki Zachodniej, trudną do zastosowania ciemną plamą. Bolivar to drewno o trzeźwej, eleganckiej esencji, bez sęków i wyraźnych żył, o delikatnym i jedwabistym wyglądzie.

Skanuj swój czas z elegancją i energią dzięki temu drewnianemu zegarkowi z niepowtarzalnym stylem Made in Italy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i / lub ofert.

Ostatnio oglądane produkty